Šahovska zveza Slovenije
Fédération Slovène des Échecs

Šahovska zveza Slovenije
Fédération Slovène des Échecs



6. Memorialni turnir Vesne Rožič in 17. mladinski šahovski turnir Ig 2019

6. Memorialni turnir Vesne Rožič in 17. mladinski šahovski turnir Ig 2019

6. Memorialni turnir Vesne Rožič in 17. mladinski šahovski turnir Ig 2019

  • Objavljen je bilten s tekmovanja
    25. marec 2019

    Objavljen je bilten s tekmovanja25. marec 2019
    25. marec 2019

    Na spodnji povezavi vam je na razpolago Bilten s podrobnostmi o tekmovanju in slikami s tekmovanja:

    Na spodnji povezavi vam je na razpolago Bilten s podrobnostmi o tekmovanju in slikami s tekmovanja:

  • Končno stanje
    24. marec 2019

    Končno stanje24. marec 2019
    24. marec 2019

    Zmagovalec turnirja je postal Jure Borišek pred reprezentančnim kolegom Juretom Škoberne. Spodaj prilagamo celotno razpredelnico, interaktivna razpredelnica pa je dosegljiva tudi na naslednji povezavi: turnirska razpredelnica

    Originalni rezultati so na tej povezavi.

    Mesto  Priimek in ime       Tit  ELO LRat FED           klub              Točke Buch1 Buch  W-We
    
      1. Borišek Jure            GM 2546 2579 SLO ŽŠK Maribor                    8  53.0  57.5  0.82
             (1986)         1B66  1W77  1B8   =W5   1B36  1W3   1B6   1W11  =B2 
      2. Škoberne Jure           GM 2525 2572 SLO ŠD Posočje                   7.5  50.5  54.5  0.06
             (1987)         1W96  1B40  1W52  1B12  0W18  1B14  1W19  1B7   =W1 
      3. Kastelic Marjan         FM 2234 2375 SLO ŠD KRKA Novo mesto           7.5  49.5  53.5  1.45
             (1965)         1W115 1B39  1W54  1B171 =W4   0B1   1W52  1B13  1W15
      4. Beletič Danijel         FM 2427 2433 SLO ŠD Posočje                   7.5  49.5  53.0  0.50
             (1979)         1B120 1W61  1B47  1W20  =B3   0W11  1B14  1W37  1B5 
      5. Hiti Domen              MK 2113 2282 SLO ŠK Ig                          7  51.5  56.5  1.99
             (1995)         1W73  1B32  1W62  =B1   =W7   1B23  1W21  1B18  0W4 
      6. Srebrnič Marko          FM 2314 2374 SLO ŠK Nova Gorica                 7  49.5  53.5  0.88
             (1987)         1W103 1B49  1W19  1B51  1W13  0B18  0W1   1B23  1B11
      7. Janželj Tim             MK 2327 2430 SLO ŠK Ig                          7  49.5  53.5  0.21
             (1994)         1B107 =W24  1B78  1W44  =B5   1W22  1B8   0W2   1W19
      8. Juvan Jaka               I 2017 2273 SLO ŽŠK Maribor                    7  49.5  53.0  1.08
             (2002)         1W129 1B85  0W1   1B32  1W39  1B16  0W7   1B21  1B31
      9. Plaskan Jure            MK 2172 2283 SLO Šahovsko društvo Domžale       7  45.5  50.0  0.04
             (1991)         1B81  1W72  =B44  0W42  1B59  1W68  =B10  1B12  1W26
     10. Ačimovič Vasja           I 1874 2205 SLO ŠD Kočevje                     7  44.0  47.5  1.77
             (2001)         0W38  1B101 1W172 1B96  1W51  =B12  =W9   1B35  1W18
     11. Perič Bernard           MK 2169 2382 SLO ŠK Zagorje ob Savi           6.5  49.5  53.5  0.51
             (1989)         1B104 1W88  =B36  1W45  1B42  1B4   1W18  0B1   0W6 
     12. Debevec Blaž            MK 2112 2266 SLO ŠK Komenda                   6.5  48.5  52.0  0.55
             (1988)         1B121 1W65  1B33  0W2   1B53  =W10  1B43  0W9   1B40
     13. Bender Ivan             FM 2191 2222 CRO ŠK Zagorje ob Savi           6.5  48.0  52.0  1.21
             (1973)         1W116 1B76  1W28  1B53  0B6   =W20  1B29  0W3   1B41
     14. Lučovnik Tilen          MK 2038 2220 SLO ŠK Komenda                   6.5  47.0  51.5  0.95
             (1995)         1B86  1W70  =B45  1W57  1B37  0W2   0W4   1B50  1B43
     15. Jelen Igor              IM 2291 2357 SLO ŠK Ig                        6.5  46.0  50.0 -0.37
             (1972)         1B100 =W78  1B64  0W36  1B45  1W17  1B20  1W41  0B3 
     16. Janželj Lara           WFM 2119 2313 SLO ŠK Ig                        6.5  44.0  48.5 -1.02
             (1997)         1B89  1W87  0B17  1W65  1B63  0W8   1B55  =W40  1B39
     17. Sušnik Matej            MK 1947 2069 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         6.5  43.5  47.0  2.44
             (1968)         1W127 1B112 1W16  0B18  =W22  0B15  1W119 1B38  1B37
     18. Markun Boštjan          FM 2269 2291 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           6  50.5  50.5  0.77
             (1977)         1B128 1W170 1B41  1W17  1B2   1W6   0B11  0W5   0B10
     19. Hreščak Ivana          WFM 1980 2174 SLO ŠK Postojna                    6  48.5  52.0  1.16
             (2000)         1B132 1W59  0B6   1W70  1B71  1W27  0B2   1W30  0B7 
     20. Petek Primož            MK 2029 2106 SLO ŠD Gorenjka Lesce              6  48.5  51.5  1.83
             (1980)         1W146 1B30  1W38  0B4   1W31  =B13  0W15  1B77  =W25
     21. Nareks Matic             I 1456 2108 SLO Celjski ŠK                     6  47.5  51.5  1.30
             (2006)         1B173 0W36  1B48  1W33  1B47  1W24  0B5   0W8   1W54
     22. Srebrnič Ana           WGM 2140 2190 SLO ŠK Ljubljana                   6  45.5  49.0  0.28
             (1984)         1W124 1B90  0W23  1W26  =B17  0B7   1W78  =B28  1W55
     23. Vidic Teja             WMK 1872 2199 SLO ŽŠK Maribor                    6  45.0  49.0  0.67
             (1998)         1B43  1W109 1B22  0W37  1B98  0W5   1B60  0W6   1B69
     24. Skuhala Barbara        WMK 2048 2250 SLO ŠD Radenska - Pomgrad          6  45.0  48.5 -0.73
             (1996)         =W56  =B7   1W128 1B90  1W49  0B21  1W32  0B26  1W65
     25. Kapš Darja             WGM 2194 2174 SLO ŠK Ljubljana                   6  44.0  48.5  0.13
             (1981)         1B91  =W64  =B26  1W87  =B29  1W36  0B41  1W42  =B20
     26. Mihelič Vesna           WI 1698 2116 SLO ŠD Mengeš-Trzin                6  44.0  45.5  1.12
             (2006)         1B166 =W37  =W25  0B22  1B121 1W102 1B27  1W24  0B9 
     27. Srebrnič Vojko          MK 2171 2222 SLO ŠK Nova Gorica                 6  43.0  46.5 -0.37
             (1948)         1W172 1B55  0W53  1B58  1W28  0B19  0W26  1B70  1W62
     28. Kodrič Tilen            MK 1901 2129 SLO ŽŠK Maribor                    6  42.5  45.5  0.33
             (1999)         1B138 1W97  0B13  1W60  0B27  =W80  1B45  =W22  1B71
     29. Peršl Bojan             MK 1954 2108 SLO ŠK Ljubljana                   6  41.5  46.0  0.17
             (1961)         1B83  0W60  1B91  1W80  =W25  1B79  0W13  =B46  1W57
     30. Ružič Pia Marie         WI 1590 2069 SLO ŠK Triglav Krško               6  41.5  45.0  1.03
             (2004)         1B135 0W20  1B102 0W47  1B74  1W53  1W54  0B19  1W58
     31. Pretnar Boštjan        III 1786 2060 SLO ŠD Radovljica                  6  41.5  44.5  0.33
             (1974)         0B48  1W140 1B97  1W100 0B20  1W66  1B71  1B51  0W8 
     32. Bizjak Anej             II 1623 2027 SLO ŠD KRKA Novo mesto             6  41.5  43.5  1.62
             (2006)         1B163 0W5   1B132 0W8   1B108 1W63  0B24  1W98  1W51
     33. Frey Armin                 1895 1573 AUT                                6  38.5  41.5  4.12
             (1951)         1W101 1B123 0W12  0B21  0W96  1B105 1W100 1B59  1W56
     34. Benko Boštjan           MK 1926 1989 SLO ŠK Zagorje ob Savi             6  37.5  41.0  1.46
             (1977)         1B134 =W119 0B57  1W69  0B43  =W59  1W81  1B97  1W67
     35. Rožič Samo              MK 2146 2327 SLO ŠK Ig                          6  36.5  36.5 -1.99
             (1993)         0B97  0B122 1W125 1B105 1W56  1W84  1B170 0W10  1B64
     36. Urh Zala               WFM 1951 2285 SLO ŠK Stari Mayr Kranj          5.5  48.0  51.5 -0.25
             (2002)         1W133 1B21  =W11  1B15  0W1   0B25  1W82  =B67  =W46
     37. Kovačič Peter           MK 2164 2157 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         5.5  47.0  50.5  0.52
             (1977)         1W126 =B26  1W122 1B23  0W14  1B42  1W38  0B4   0W17
     38. Čosič Radoslav                  2209 CRO                              5.5  46.0  50.5 -0.45
             (1944)         1B10  1W63  0B20  1W72  =B41  1W44  0B37  0W17  1B78
     39. Orel Mušič Simona      WFM 1758 1896 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         5.5  45.0  48.5  2.45
             (1960)         1B131 0W3   1B89  1W86  0B8   =W97  1B47  1W44  0W16
     40. Medvešek Janez          II 1814 2069 SLO ŠK Zagorje ob Savi           5.5  44.0  47.5  0.83
             (1990)         1B93  0W2   =B81  1B120 =W46  1W57  1B96  =B16  0W12
     41. Marn Jan                MK 1973 2254 SLO ŽŠK Maribor                  5.5  44.0  47.5 -0.39
             (2004)         1W114 1B46  0W18  1B110 =W38  1B119 1W25  0B15  0W13
     42. Vučko Maja              WI 1868 2033 SLO ŠD Kočevje                   5.5  43.5  47.5  0.86
             (1984)         1W99  =B79  1W56  1B9   0W11  0W37  1B80  0B25  1W92
     43. Ivanec Dezider          MK      2107 SLO ŠD Rokada Lendava            5.5  43.5  47.0  0.68
             (1970)         0W23  1B106 =W46  1B122 1W34  1B98  0W12  1B52  0W14
     44. Orehek Špela           WFM 1960 2098 SLO Šahovsko društvo Domžale     5.5  43.0  47.0 -0.11
             (1991)         1W105 1B75  =W9   0B7   1W99  0B38  1W88  0B39  1W84
     45. Gregorič Andraž         II 1603 2120 SLO ŠK Nova Gorica               5.5  43.0  45.5  0.34
             (2007)         1B159 1W98  =W14  0B11  0W15  1B93  0W28  1B79  1W77
     46. Olenik Čampa Rudi       II 1477 2105 SLO Šahovsko društvo Domžale     5.5  43.0  43.5  0.11
             (2007)         1B169 0W41  =B43  1W81  =B40  1W61  =B50  =W29  =B36
     47. Župec Jan                I 2001 2153 SLO ŠK Ig                        5.5  42.5  46.5 -0.89
             (1991)         1W113 1B110 0W4   1B30  0W21  =B82  0W39  1B80  1W88
     48. Petek Peter                     1589 SLO                              5.5  40.0  43.5  3.04
             (1997)         1W31  0B53  0W21  1B172 1W85  0B58  1W75  =B84  1B98
     49. Petek Francka           WM 1809 1875 SLO ŠD Gorenjka Lesce            5.5  38.5  41.5  1.31
             (1951)         1B139 0W6   1B104 1W66  0B24  0W60  =B121 1W119 1B94
     50. Zauchner Markus            1826 1000 AUT                              5.5  35.5  36.5  4.36
             (1983)         0W79  0B99  1W167 1B153 1W103 1B110 =W46  0W14  1B82
     51. Šolmajer Luka           MK 2051 2172 SLO ŠD Rokada Lendava              5  45.5  49.5 -1.20
             (1976)         1B117 1W82  1B68  0W6   0B10  1W70  1B65  0W31  0B32
     52. Šajn Simon              MK 2009 2182 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica      5  44.5  48.5 -1.01
             (1983)         1B108 1W80  0B2   1W82  =B55  1W67  0B3   0W43  =B72
     53. Trussevich Simon        II 1875 2165 SLO ŠK Ljubljana                   5  44.5  47.5 -1.06
             (2004)         1B140 1W48  1B27  0W13  0W12  0B30  1W73  0B57  1W100
     54. Hercog Nuša             WM 1951 2204 SLO Celjski ŠK                     5  44.0  48.0 -1.28
             (2003)         1B118 1W67  0B3   =W59  =B57  1W92  0B30  1W66  0B21
     55. Zupan Gorazd               1700 2003 SLO Ljubljana                      5  43.0  46.0  0.33
             (1991)         1B142 0W27  1B94  1W83  =W52  =B171 0W16  1B74  0B22
     56. Jalovec Igor            II 1155 1998 SLO ŠD Kočevje                     5  43.0  45.0 -0.09
             (2009)         =B24  1W160 0B42  1W77  0B35  1W72  =B68  1W61  0B33
     57. Škrbec Leon             II 1562 2114 SLO ŠK Postojna                    5  43.0  44.0 -0.16
             (2007)         1W168 =B58  1W34  0B14  =W54  0B40  1W99  1W53  0B29
     58. Borišek Anže             I 1963 2048 SLO ŠK Trzin                       5  41.5  45.0 -0.55
             (1985)         1B102 =W57  1B119 0W27  0B67  1W48  =B64  1W60  0B30
     59. Vaupot Luka             II 1586 2041 SLO ŠK Slovenj Gradec              5  41.5  44.5 -0.52
             (2005)         1W150 0B19  1W143 =B54  0W9   =B34  1B89  0W33  1W99
     60. Vičič Mark                 1500 1986 SLO ŠK Nova Gorica                 5  41.0  43.5  0.00
             (2007)         1W156 1B29  0W171 0B28  1W141 1B49  0W23  0B58  1W111
     61. Veskovič Džemal          I 1808 1988 SLO ŠD Mengeš-Trzin                5  40.5  44.5 -0.23
             (1963)         1W111 0B4   1W73  0B71  1W100 0B46  1W86  0B56  1W97
     62. Bajo Tin                 I 1856 2129 SLO ŠD Kočevje                     5  40.5  44.0 -1.01
             (2001)         1B74  1W69  0B5   =W67  0B119 1W91  =B97  1W96  0B27
     63. Torkar Boris            II 1914 1956 SLO ŠD Radovljica                  5  40.0  43.0 -0.06
             (1979)         1W149 0B38  1W116 1B75  0W16  0B32  0B67  1W105 1B96
     64. Battisti Eugenio           1746 1762 ITA ŠK Rimex Ilirska Bistrica      5  40.0  43.0  1.95
             (1942)         1W145 =B25  0W15  0B79  1W124 1B89  =W58  1B108 0W35
     65. Vidmar Klara            IV 1684 2020 SLO ŠK Komenda                     5  40.0  43.0  0.08
             (2002)         1W144 0B12  1W114 0B16  1W117 1B99  0W51  1W111 0B24
     66. Paternoster Janez       II 1443 2034 SLO ŠD Mengeš-Trzin                5  40.0  43.0 -0.99
             (2006)         0W1   1B95  1W141 0B49  1W107 0B31  1W142 0B54  1W109
     67. Dajčman Nikolaj         II 1476 1959 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           5  39.5  42.0  0.99
             (2004)         1W153 0B54  1W144 =B62  1W58  0B52  1W63  =W36  0B34
     68. Kočevar Tugomir          I 1838 1859 SLO ŠD Radovljica                  5  39.0  42.0  1.51
             (1959)         1W130 1B143 0W51  1B103 =W171 0B9   =W56  0W71  1B104
     69. Zidar Jernej            II 1371 2026 SLO ŠK Komenda                     5  38.5  41.0 -0.61
             (2007)         1W155 0B62  1W112 0B34  0W75  1B114 1W103 1B90  0W23
     70. Delost Joško            II 1641 1872 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica      5  38.5  40.5  0.76
             (1962)         1W161 0B14  1W127 0B19  1W129 0B51  1W102 0W27  1B101
     71. Marinč Primož           II 1166 1914 SLO ŠK Ljubljana                   5  38.5  38.5  0.75
             (2008)         0B98  1W154 1B170 1W61  0W19  1B106 0W31  1B68  0W28
     72. Bortolin Bruno             1727 1832 ITA ŠK Rimex Ilirska Bistrica      5  37.5  40.5  1.27
             (1950)         1W137 0B9   1W146 0B38  =W126 0B56  1W124 1B83  =W52
     73. Markun Ožbej            II 1221 1802 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           5  36.0  38.5 -0.52
             (2006)         0B5   1W157 0B61  1W109 0B87  1W139 0B53  1W125 1W106
     74. Bajraktarevič Bajro     II      1764 SLO ŠK Zagorje ob Savi             5  36.0  37.0  1.15
             (1958)         0W62  0B96  1W168 1B112 0W30  1B172 1W85  0W55  1B110
     75. Zlatanovič Marcus       II 1470 1870 SLO ŠD Posočje                     5  34.0  34.0 -0.23
             (2005)         1B148 0W44  1B139 0W63  1B69  0W170 0B48  1W138 1B107
     76. Šimnic Franci           MK 1709 2000 SLO ŠD Radovljica                  5  33.5  36.5 -1.45
             (1968)         1B151 0W13  0B86  1W138 0B97  0B83  1W143 1B102 1W108
     77. Glavač Igor              I 1810 1948 SLO ŠK Milan Majcen Sevnica      4.5  42.0  45.5 -0.18
             (1979)         1W95  0B1   =W124 0B56  1W101 1B81  1W79  0W20  0B45
     78. Ačimovič Dejan           I 1790 2035 SLO ŠD Kočevje                   4.5  41.0  44.0 -0.14
             (1968)         1W147 =B15  0W7   1B124 0W79  1B126 0B22  1W91  0W38
     79. Brglez Milan                    1688 SLO                              4.5  40.5  44.0  2.36
             (1967)         1B50  =W42  0B98  1W64  1B78  0W29  0B77  0W45  1W126
     80. Zlatanovič Srdjan          1594 1822 SLO ŠD Posočje                   4.5  39.0  41.0  0.70
             (1981)         1W162 0B52  1W123 0B29  1W83  =B28  0W42  0W47  1B129
     81. Kozlovič Jernej         II 1296 1887 SLO ŠK Val - Koper               4.5  38.5  41.0 -0.13
             (2009)         0W9   1B137 =W40  0B46  1W122 0W77  0B34  1B155 1W123
     82. Urbanč Suzana           WI 1662 1888 SLO ŠK Brežice                   4.5  38.0  41.0  0.14
             (1969)         1W141 0B51  1W133 0B52  1W94  =W47  0B36  1B126 0W50
     83. Kosanovič Aleksander       1068 1766 SLO Šahovsko društvo Domžale     4.5  38.0  40.5  0.62
             (2006)         0W29  1B156 1W85  0B55  0B80  1W76  =B92  0W72  1B119
     84. Sternig Helmut             1679 1000 AUT                              4.5  37.5  41.0  3.78
             (1941)         0W112 1B130 1W105 0W98  1B86  0B35  1W113 =W48  0B44
     85. Pirkowitsch Franz          1582 1574 AUT                              4.5  37.0  39.0  1.06
             (1976)         1B164 0W8   0B83  1W140 0B48  1W127 0B74  1W118 =B95
     86. Lugarič Kotnik Liam     II 1139 1890 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri    4.5  37.0  39.0 -0.84
             (2008)         0W14  1B161 1W76  0B39  0W84  1B145 0B61  1W139 =W90
     87. Gaertner Ferdinand         1700 1000 AUT                              4.5  37.0  38.0  3.78
             (1955)         1W167 0B16  1W113 0B25  1W73  0B96  0W94  =B133 1W121
     88. Lazarev Vladislav       II 1709 1896 oba ŠK Ljubljana                 4.5  36.5  39.5 -0.38
             (2002)         1W125 0B11  1W129 0B99  =W89  1B123 0B44  1W121 0B47
     89. Hočevar Tim             II 1240 1865 SLO ŠK Postojna                  4.5  36.5  37.5 -0.71
             (2008)         0W16  1B167 0W39  1B143 =B88  0W64  0W59  1B122 1B136
     90. Smolej Žiga             II 1660 1897 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica    4.5  36.0  38.5 -0.31
             (2007)         1B154 0W22  1B108 0W24  0B102 1W133 1B138 0W69  =B86
     91. Kaluža Dominik          II 1320 1889 SLO ŠK Postojna                  4.5  35.5  38.0 -0.26
             (2006)         0W25  1B145 0W29  =B101 1W153 0B62  1W130 0B78  1W133
     92. Bavec Vinko              I 1607 1732 SLO ŠK Loška dolina              4.5  35.0  37.5  0.88
             (1954)         1W158 0B171 0W99  1B127 1W113 0B54  =W83  1B123 0B42
     93. Bavec Uroš              II      1685 SLO ŠK Loška dolina              4.5  34.0  36.5  0.31
             (1980)         0W40  0B103 1W156 =B115 1W128 0W45  1B116 0B106 1W124
     94. Filippovsky Nikita         1123 1649 SLO ŠK Ljubljana                 4.5  34.0  34.0  0.73
             (2005)         0W171 1B158 0W55  1B145 0B82  1W131 1B87  =W170 0W49
     95. Šertelj Nuša Nisa               1676 SLO ŠD Kočevje                   4.5  32.0  34.0 -0.08
             (2010)         0B77  0W66  1B135 0W97  1B164 0W104 1B148 1B128 =W85
     96. Pajek Tjaša            WII 1442 1933 SLO ŠD KRKA Novo mesto             4  45.5  49.5 -0.75
             (2005)         0B2   1W74  1B109 0W10  1B33  1W87  0W40  0B62  0W63
     97. Bobnar Samo             II 1258 1931 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           4  44.5  49.0  0.51
             (2004)         1W35  0B28  0W31  1B95  1W76  =B39  =W62  0W34  0B61
     98. Barič Dušan             MK 2107 2164 SLO ŠD Stari trg ob Kolpi          4  42.5  46.5 -2.74
             (1956)         1W71  0B45  1W79  1B84  0W23  0W43  1B104 0B32  0W48
     99. Belyaletdinov Leonard           1927 SLO ŠK Ljubljana                   4  40.5  44.0 -0.68
             (2013)         0B42  1W50  1B92  1W88  0B44  0W65  0B57  1W120 0B59
    100. Ivanec Janoš           III 1392 1650 SLO ŠD Rokada Lendava              4  38.0  41.0  0.42
             (2008)         0W15  1B147 1W136 0B31  0B61  1W149 0B33  1W140 0B53
    101. Vidmar Jernej              1006 1769 SLO ŠK Ljubljana                   4  38.0  40.0 -0.09
             (2006)         0B33  0W10  1B163 =W91  0B77  1W132 =B120 1B103 0W70
    102. Veber Kolja Tito        II 1074 1850 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri      4  38.0  39.0 -0.56
             (2009)         0W58  1B168 0W30  1B136 1W90  0B26  0B70  0W76  1B142
    103. Štern Urban             II 1408 1983 SLO Celjski ŠK                     4  37.5  40.5 -2.12
             (2004)         0B6   1W93  1B142 0W68  0B50  1W134 0B69  0W101 1B138
    104. Kavčič Bor              II 1284 1799 SLO ŠK Nova Gorica                 4  36.5  39.5 -0.84
             (2005)         0W11  1B125 0W49  1B130 0W106 1B95  0W98  1B142 0W68
    105. Lazareva Yelizaveta    III 1070 1587 LJU ŠK Ljubljana                   4  36.5  38.5 -0.47
             (2009)         0B44  1W165 0B84  0W35  1B125 0W33  1B144 0B63  1W141
    106. Pavicic Anton              1734 1000 AUT                                4  35.5  38.5  3.28
             (1953)         0B109 0W43  1B151 1W134 1B104 0W71  0B108 1W93  0B73
    107. Gregorič Anika          WI 1360 1789 SLO ŠK Nova Gorica                 4  35.5  38.5 -0.36
             (2005)         0W7   1B149 0W120 1B114 0B66  0W122 1B134 1W113 0W75
    108. Markus David           III 1110 1741 SLO ŠK En Passant                  4  35.5  37.5 -0.63
             (2010)         0W52  1B162 0W90  1B144 0W32  1B141 1W106 0W64  0B76
    109. Levanič Anej                    1533 SLO ŠD Ptuj                        4  35.0  38.0  0.66
             (2010)         1W106 0B23  0W96  0B73  0W114 1B150 1W146 1B115 0B66
    110. Mazzini Katarina       III 1517 1927 SLO ŠK Komenda                     4  35.0  37.0 -2.24
             (2003)         1B165 0W47  1B138 0W41  1B142 0W50  0B111 1W127 0W74
    111. Glavač Leo                      1643 SLO ŠK Ljubljana                   4  34.5  38.0  1.17
             (2009)         0B61  =W120 1B118 0W119 =W115 1B117 1W110 0B65  0B60
    112. Bradač Simon           III 1391 1772 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica      4  34.5  36.5 -0.91
             (2006)         1B84  0W17  0B69  0W74  1W160 =B130 0W123 =B117 1B140
    113. Repar Domen             IV 1088 1655 SLO ŠD Kočevje                     4  32.5  35.0 -1.97
             (2010)         0B47  1W135 0B87  1W148 0B92  1W155 0B84  0B107 1W152
    114. Maček Inti             III 1084 1822 SLO ŠK Komenda                     4  32.0  34.0 -1.43
             (2010)         0B41  1W164 0B65  0W107 1B109 0W69  0B125 1W160 1B145
    115. Zupan Ksenija              1379 1546 SLO Ljubljana                      4  32.0  33.5  0.64
             (1964)         0B3   0W139 1B166 =W93  =B111 0W138 1B152 0W109 1B143
    116. Hečimovič Edi          III 1313 1600 SLO ŠD Mengeš-Trzin                4  32.0  32.0  1.17
             (1989)         0B13  1W131 0B63  1W139 0B170 =W140 0W93  =B130 1W147
    117. Halilovič Elma             1162 1723 SLO ŠD Mengeš-Trzin                4  30.5  33.0 -0.96
             (2006)         0W51  0B141 1W158 1B152 0B65  0W111 =B131 =W112 1B139
    118. Šraj Jernej                1058 1565 SLO ŠK Loška dolina                4  26.5  28.5 -1.19
             (2009)         0W54  =B153 0W111 0B160 =W156 1B163 1W145 0B85  1W144
    119. Dajčman Aleksander      II 1469 1919 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         3.5  42.0  45.5 -0.89
             (2004)         1W136 =B34  0W58  1B111 1W62  0W41  0B17  0B49  0W83
    120. Debevec Katarina       WII 1439 1609 SLO ŠD Piran                     3.5  36.0  38.5  1.01
             (1962)         0W4   =B111 1B107 0W40  0B123 1W157 =W101 0B99  =B134
    121. Čurič Enej             III 1200 1673 SLO ŽŠK Maribor                  3.5  36.0  38.0 -0.68
             (2008)         0W12  0B144 1W161 1B147 0W26  1B143 =W49  0B88  0B87
    122. Piskar Rihard           II 1665 1726 SLO ŠD Radovljica                3.5  36.0  38.0  0.45
             (1943)         =B160 1W35  0B37  0W43  0B81  1B107 0W126 0W89  1B157
    123. Beber Anja                      1688 SLO ŠK Postojna                  3.5  35.5  39.0 -0.81
             (2011)         +*174 0W33  0B80  =B128 1W120 0W88  1B112 0W92  0B81
    124. Vičič Maks              II 1247 1840 SLO ŠK Postojna                  3.5  35.5  37.0 -1.68
             (2009)         0B22  1W166 =B77  0W78  0B64  1W153 0B72  1W131 0B93
    125. Lapanje Ajda                    1511 SLO ŠK Komenda                   3.5  34.5  36.5  0.66
             (2007)         0B88  0W104 0B35  1W135 0W105 1B165 1W114 0B73  =B132
    126. Cimperman Teo           II 1269 1954 SLO ŠK Komenda                   3.5  34.0  36.5 -2.76
             (2008)         0B37  0W142 1B157 1W131 =B72  0W78  1B122 0W82  0B79
    127. Potočar Nika           III 1042 1696 SLO ŠK Dolenjske Toplice         3.5  34.0  36.5 -1.60
             (2006)         0B17  1W148 0B70  0W92  1B154 0B85  1W141 0B110 =W135
    128. Cokan Tomaž            III 1388 1737 SLO ŠD Kočevje                   3.5  34.0  36.0 -0.93
             (1962)         0W18  1B152 0B24  =W123 0B93  1W160 =B140 0W95  =W130
    129. Bizjak Alja            III 1123 1503 SLO ŠD KRKA Novo mesto           3.5  33.0  35.5 -0.09
             (2004)         0B8   1W159 0B88  1W154 0B70  0W142 1B151 =W136 0W80
    130. Grišin Lia             III      1755 SLO ŠD Kočevje                   3.5  32.0  34.0 -2.10
             (2007)         0B68  0W84  1B159 0W104 1B162 =W112 0B91  =W116 =B128
    131. Krivec Anton                    1557 SLO                              3.5  30.5  33.0 -0.41
             (1962)         0W39  0B116 1W155 0B126 1W146 0B94  =W117 0B124 1W153
    132. Šertelj Kiani Nia      III 1086 1797 SLO ŠD Kočevje                   3.5  30.5  31.5 -2.59
             (2006)         0W19  1B150 0W32  0B141 0W145 0B101 1W168 1B161 =W125
    133. Hočevar Nick           III 1068 1702 SLO ŠK Postojna                  3.5  30.0  30.0 -0.80
             (2010)         0B36  1W169 0B82  0W170 1B144 0B90  1W147 =W87  0B91
    134. Sefič Lana              WI 1040 1893 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         3.5  29.5  31.5 -3.33
             (2008)         0W34  0B136 1W162 0B106 1W161 0B103 0W107 1B153 =W120
    135. Bizjak Alexei                   1328 SLO ŠD KRKA Novo mesto           3.5  29.5  30.5  1.73
             (2008)         0W30  0B113 0W95  0B125 1W167 0B147 1W163 1B149 =B127
    136. Repar Tadej                     1000 SLO                              3.5  29.0  31.5  2.78
             (1981)         0B119 1W134 0B100 0W102 0B139 1W154 1B149 =B129 0W89
    137. Šolmajer Vito                   1527 SLO                              3.5  24.5  25.5 -1.77
             (2010)         0B72  0W81  0B148 0W162 0B157 =B159 1W167 1W158 1B155
    138. Jelen Luka             III 1013 1699 SLO ŠK Ig                          3  35.5  38.0 -0.64
             (2008)         0W28  1B155 0W110 0B76  1W150 1B115 0W90  0B75  0W103
    139. Krizmanič Maj           IV      1646 SLO ŠD Kočevje                     3  35.5  37.5 -1.20
             (2008)         0W49  1B115 0W75  0B116 1W136 0B73  1W161 0B86  0W117
    140. Vaupot Eliza            WI 1004 1701 SLO ŠK Slovenj Gradec              3  34.0  35.0 -1.74
             (2008)         0W53  0B31  1W150 0B85  1W168 =B116 =W128 0B100 0W112
    141. Levstik Taja                    1493 SLO ŠD Kočevje                     3  33.5  36.5  1.14
             (2010)         0B82  1W117 0B66  1W132 0B60  0W108 0B127 1W151 0B105
    142. Ružič Borut Jan                 1508 SLO ŠK Triglav Krško               3  33.0  36.0  1.27
             (2007)         0W55  1B126 0W103 1B146 0W110 1B129 0B66  0W104 0W102
    143. Kovačec Tilen                   1633 SLO ŠD Ptuj                        3  32.5  35.0 -1.01
             (2010)         1B157 0W68  0B59  0W89  1B148 0W121 0B76  1W154 0W115
    144. Jalovec Janez                   1500 SLO                                3  32.0  34.5 -0.12
             (1982)         0B65  1W121 0B67  0W108 0W133 1B156 0W105 1B146 0B118
    145. Gregorič Ema                    1551 SLO ŠK Nova Gorica                 3  32.0  32.5 -0.43
             (2010)         0B64  0W91  1B169 0W94  1B132 0W86  0B118 1W164 0W114
    146. Jenček Gašper           IV 1136 1471 SLO ŠK Postojna                    3  29.0  31.0 -0.70
             (2010)         0B20  1W163 0B72  0W142 0B131 1W158 0B109 0W144 1B162
    147. Vaupot Kajetan          IV      1632 SLO ŠK Slovenj Gradec              3  28.5  30.5 -2.53
             (2011)         0B78  0W100 1B164 0W121 0B155 1W135 0B133 1W148 0B116
    148. Levstik Miha                    1000 SLO                                3  28.5  29.5  2.28
             (1980)         0W75  0B127 1W137 0B113 0W143 1B167 0W95  0B147 1W161
    149. Čuden Žiga                 1038 1472 SLO ŠK Ig                          3  27.5  29.5 -1.46
             (2009)         0B63  0W107 0B154 1W159 1B158 0B100 0W136 0W135 1B163
    150. Srebrnič Kučer Patrik           1316 SLO ŠK En Passant                  3  26.5  28.0  1.47
             (2011)         0B59  0W132 0B140 1W151 0B138 0W109 1B166 0W152 1B160
    151. Bavec Jakob             IV      1513 SLO ŠK Loška dolina                3  26.5  27.5 -2.59
             (2010)         0W76  0B172 0W106 0B150 1W159 1B168 0W129 0B141 1W164
    152. Timagina Sofia                  1561 SLO ŠD Mengeš-Trzin                3  26.0  26.0 -1.49
             (2011)         0B170 0W128 1B165 0W117 0W172 1B162 0W115 1B150 0B113
    153. Krizmanić Miran                 1000 SLO                              2.5  32.0  34.0  1.36
             (1976)         0B67  =W118 1B160 0W50  0B91  0B124 1W157 0W134 0B131
    154. Vičič Špelca                    1439 SLO ŠK Nova Gorica               2.5  28.5  30.5 -1.71
             (2010)         0W90  0B71  1W149 0B129 0W127 0B136 1W165 0B143 =W156
    155. Škrbec Primož                   1000 SLO Postojna                     2.5  28.5  30.5  1.78
             (1974)         0B69  0W138 0B131 1W163 1W147 0B113 =B160 0W81  0W137
    156. Hofer Alfred                    1000 AUT                              2.5  28.5  30.0  1.78
             (1939)         0B60  0W83  0B93  =W157 =B118 0W144 =B158 =W166 =B154
    157. Jeram Vita                      1500 SLO ŠK Ig                        2.5  27.0  29.5 -1.61
             (2009)         0W143 0B73  0W126 =B156 1W137 0B120 0B153 1W159 0W122
    158. Strnad Kaja                     1414 SLO ŠK Postojna                  2.5  26.5  27.0 -1.39
             (2011)         0B92  0W94  0B117 1W169 0W149 0B146 =W156 0B137 1B166
    159. Kuzma Benjamin                  1349 SLO Medvode                      2.5  25.5  26.0 -0.31
             (2008)         0W45  0B129 0W130 0B149 0B151 =W137 1B169 0B157 1W167
    160. Potočar Lidija                  1500 SLO                                2  29.5  32.0 -1.78
             (1978)         =W122 0B56  0W153 1W118 0B112 0B128 =W155 0B114 0W150
    161. Keber Alen              IV      1438 SLO ŠK Triglav Krško               2  28.0  30.0 -1.34
             (2011)         0B70  0W86  0B121 1W165 0B134 1W164 0B139 0W132 0B148
    162. Marn Evelina                    1344 SLO ŠD Mengeš-Trzin                2  27.0  29.0 -0.61
             (2010)         0B80  0W108 0B134 1B137 0W130 0W152 0B164 1B165 0W146
    163. Brcar Zoja                      1422 SLO ŠK Trebnje BMP                 2  27.0  27.5 -2.75
             (2010)         0W32  0B146 0W101 0B155 1W169 0W118 0B135 1B168 0W149
    164. Sefič Benjamin          IV      1274 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           2  26.0  27.0  0.33
             (2011)         0W85  0B114 0W147 1B167 0W95  0B161 1W162 0B145 0B151
    165. Cimperšek Bart                  1000 SLO                                2  22.5  23.5  0.83
             (2009)         0W110 0B105 0W152 0B161 1B166 0W125 0B154 0W162 1W168
    166. Fridl Alina                     1500 SLO ŠK Ig                        1.5  24.5  25.0 -4.18
             (2009)         0W26  0B124 0W115 0B168 0W165 1B169 0W150 =B156 0W158
    167. Meglič Anže                     1503 SLO                                1  29.0  30.0 -5.48
             (2006)         0B87  0W89  0B50  0W164 0B135 0W148 0B137 1W169 0B159
    168. Daničič Anže                    1007 SLO ŠK Triglav Krško               1  27.5  29.0 -0.15
             (2012)         0B57  0W102 0B74  1W166 0B140 0W151 0B132 0W163 0B165
    169. Jeram Filip                     1000 SLO Ig                             1  21.5  21.5 -0.67
             (2012)         0W46  0B133 0W145 0B158 0B163 0W166 0W159 0B167 +*173
    170. Pečnik Primož           II 1779 1894 SLO ŠK Nova Gorica                 0  39.5  42.5  0.06
             (1984)         1W152 0B18  0W71  1B133 1W116 1B75  0W35  =B94  94 W38
    171. Novak Ksenija          WFM 2025 2096 SLO Celjski ŠK                          ODSTOPIL -0.06
             (1987)         1B94  1W92  1B60  0W3   =B68  =W55  -*172 172B0   0B0 
    172. Novak Biserka          III 1291 1619 SLO ŠK Griže                            ODSTOPIL -0.23
             (1963)         0B27  1W151 0B10  0W48  1B152 0W74  -*171 171B0   0B0 
    173. Veber Mihael                    1000 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri           ODSTOPIL -0.08
             (1977)         0W21  0B0   0B0   0B0   0B0   0B0   0B0   0B0   -*169
    
    Arbiter: Arzenšek Bojan
    WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
    Ig, Slovenija, 23.3.2019, 9 kol svicar
    Igralni cas: 10 minut + 5sek/pot Datoteka: D:/ig19pmvr
    

    Zmagovalec turnirja je postal Jure Borišek pred reprezentančnim kolegom Juretom Škoberne. Spodaj prilagamo celotno razpredelnico, interaktivna razpredelnica pa je dosegljiva tudi na naslednji povezavi: turnirska razpredelnica

    Originalni rezultati so na tej povezavi.

    Mesto  Priimek in ime       Tit  ELO LRat FED           klub              Točke Buch1 Buch  W-We
    
      1. Borišek Jure            GM 2546 2579 SLO ŽŠK Maribor                    8  53.0  57.5  0.82
             (1986)         1B66  1W77  1B8   =W5   1B36  1W3   1B6   1W11  =B2 
      2. Škoberne Jure           GM 2525 2572 SLO ŠD Posočje                   7.5  50.5  54.5  0.06
             (1987)         1W96  1B40  1W52  1B12  0W18  1B14  1W19  1B7   =W1 
      3. Kastelic Marjan         FM 2234 2375 SLO ŠD KRKA Novo mesto           7.5  49.5  53.5  1.45
             (1965)         1W115 1B39  1W54  1B171 =W4   0B1   1W52  1B13  1W15
      4. Beletič Danijel         FM 2427 2433 SLO ŠD Posočje                   7.5  49.5  53.0  0.50
             (1979)         1B120 1W61  1B47  1W20  =B3   0W11  1B14  1W37  1B5 
      5. Hiti Domen              MK 2113 2282 SLO ŠK Ig                          7  51.5  56.5  1.99
             (1995)         1W73  1B32  1W62  =B1   =W7   1B23  1W21  1B18  0W4 
      6. Srebrnič Marko          FM 2314 2374 SLO ŠK Nova Gorica                 7  49.5  53.5  0.88
             (1987)         1W103 1B49  1W19  1B51  1W13  0B18  0W1   1B23  1B11
      7. Janželj Tim             MK 2327 2430 SLO ŠK Ig                          7  49.5  53.5  0.21
             (1994)         1B107 =W24  1B78  1W44  =B5   1W22  1B8   0W2   1W19
      8. Juvan Jaka               I 2017 2273 SLO ŽŠK Maribor                    7  49.5  53.0  1.08
             (2002)         1W129 1B85  0W1   1B32  1W39  1B16  0W7   1B21  1B31
      9. Plaskan Jure            MK 2172 2283 SLO Šahovsko društvo Domžale       7  45.5  50.0  0.04
             (1991)         1B81  1W72  =B44  0W42  1B59  1W68  =B10  1B12  1W26
     10. Ačimovič Vasja           I 1874 2205 SLO ŠD Kočevje                     7  44.0  47.5  1.77
             (2001)         0W38  1B101 1W172 1B96  1W51  =B12  =W9   1B35  1W18
     11. Perič Bernard           MK 2169 2382 SLO ŠK Zagorje ob Savi           6.5  49.5  53.5  0.51
             (1989)         1B104 1W88  =B36  1W45  1B42  1B4   1W18  0B1   0W6 
     12. Debevec Blaž            MK 2112 2266 SLO ŠK Komenda                   6.5  48.5  52.0  0.55
             (1988)         1B121 1W65  1B33  0W2   1B53  =W10  1B43  0W9   1B40
     13. Bender Ivan             FM 2191 2222 CRO ŠK Zagorje ob Savi           6.5  48.0  52.0  1.21
             (1973)         1W116 1B76  1W28  1B53  0B6   =W20  1B29  0W3   1B41
     14. Lučovnik Tilen          MK 2038 2220 SLO ŠK Komenda                   6.5  47.0  51.5  0.95
             (1995)         1B86  1W70  =B45  1W57  1B37  0W2   0W4   1B50  1B43
     15. Jelen Igor              IM 2291 2357 SLO ŠK Ig                        6.5  46.0  50.0 -0.37
             (1972)         1B100 =W78  1B64  0W36  1B45  1W17  1B20  1W41  0B3 
     16. Janželj Lara           WFM 2119 2313 SLO ŠK Ig                        6.5  44.0  48.5 -1.02
             (1997)         1B89  1W87  0B17  1W65  1B63  0W8   1B55  =W40  1B39
     17. Sušnik Matej            MK 1947 2069 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         6.5  43.5  47.0  2.44
             (1968)         1W127 1B112 1W16  0B18  =W22  0B15  1W119 1B38  1B37
     18. Markun Boštjan          FM 2269 2291 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           6  50.5  50.5  0.77
             (1977)         1B128 1W170 1B41  1W17  1B2   1W6   0B11  0W5   0B10
     19. Hreščak Ivana          WFM 1980 2174 SLO ŠK Postojna                    6  48.5  52.0  1.16
             (2000)         1B132 1W59  0B6   1W70  1B71  1W27  0B2   1W30  0B7 
     20. Petek Primož            MK 2029 2106 SLO ŠD Gorenjka Lesce              6  48.5  51.5  1.83
             (1980)         1W146 1B30  1W38  0B4   1W31  =B13  0W15  1B77  =W25
     21. Nareks Matic             I 1456 2108 SLO Celjski ŠK                     6  47.5  51.5  1.30
             (2006)         1B173 0W36  1B48  1W33  1B47  1W24  0B5   0W8   1W54
     22. Srebrnič Ana           WGM 2140 2190 SLO ŠK Ljubljana                   6  45.5  49.0  0.28
             (1984)         1W124 1B90  0W23  1W26  =B17  0B7   1W78  =B28  1W55
     23. Vidic Teja             WMK 1872 2199 SLO ŽŠK Maribor                    6  45.0  49.0  0.67
             (1998)         1B43  1W109 1B22  0W37  1B98  0W5   1B60  0W6   1B69
     24. Skuhala Barbara        WMK 2048 2250 SLO ŠD Radenska - Pomgrad          6  45.0  48.5 -0.73
             (1996)         =W56  =B7   1W128 1B90  1W49  0B21  1W32  0B26  1W65
     25. Kapš Darja             WGM 2194 2174 SLO ŠK Ljubljana                   6  44.0  48.5  0.13
             (1981)         1B91  =W64  =B26  1W87  =B29  1W36  0B41  1W42  =B20
     26. Mihelič Vesna           WI 1698 2116 SLO ŠD Mengeš-Trzin                6  44.0  45.5  1.12
             (2006)         1B166 =W37  =W25  0B22  1B121 1W102 1B27  1W24  0B9 
     27. Srebrnič Vojko          MK 2171 2222 SLO ŠK Nova Gorica                 6  43.0  46.5 -0.37
             (1948)         1W172 1B55  0W53  1B58  1W28  0B19  0W26  1B70  1W62
     28. Kodrič Tilen            MK 1901 2129 SLO ŽŠK Maribor                    6  42.5  45.5  0.33
             (1999)         1B138 1W97  0B13  1W60  0B27  =W80  1B45  =W22  1B71
     29. Peršl Bojan             MK 1954 2108 SLO ŠK Ljubljana                   6  41.5  46.0  0.17
             (1961)         1B83  0W60  1B91  1W80  =W25  1B79  0W13  =B46  1W57
     30. Ružič Pia Marie         WI 1590 2069 SLO ŠK Triglav Krško               6  41.5  45.0  1.03
             (2004)         1B135 0W20  1B102 0W47  1B74  1W53  1W54  0B19  1W58
     31. Pretnar Boštjan        III 1786 2060 SLO ŠD Radovljica                  6  41.5  44.5  0.33
             (1974)         0B48  1W140 1B97  1W100 0B20  1W66  1B71  1B51  0W8 
     32. Bizjak Anej             II 1623 2027 SLO ŠD KRKA Novo mesto             6  41.5  43.5  1.62
             (2006)         1B163 0W5   1B132 0W8   1B108 1W63  0B24  1W98  1W51
     33. Frey Armin                 1895 1573 AUT                                6  38.5  41.5  4.12
             (1951)         1W101 1B123 0W12  0B21  0W96  1B105 1W100 1B59  1W56
     34. Benko Boštjan           MK 1926 1989 SLO ŠK Zagorje ob Savi             6  37.5  41.0  1.46
             (1977)         1B134 =W119 0B57  1W69  0B43  =W59  1W81  1B97  1W67
     35. Rožič Samo              MK 2146 2327 SLO ŠK Ig                          6  36.5  36.5 -1.99
             (1993)         0B97  0B122 1W125 1B105 1W56  1W84  1B170 0W10  1B64
     36. Urh Zala               WFM 1951 2285 SLO ŠK Stari Mayr Kranj          5.5  48.0  51.5 -0.25
             (2002)         1W133 1B21  =W11  1B15  0W1   0B25  1W82  =B67  =W46
     37. Kovačič Peter           MK 2164 2157 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         5.5  47.0  50.5  0.52
             (1977)         1W126 =B26  1W122 1B23  0W14  1B42  1W38  0B4   0W17
     38. Čosič Radoslav                  2209 CRO                              5.5  46.0  50.5 -0.45
             (1944)         1B10  1W63  0B20  1W72  =B41  1W44  0B37  0W17  1B78
     39. Orel Mušič Simona      WFM 1758 1896 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         5.5  45.0  48.5  2.45
             (1960)         1B131 0W3   1B89  1W86  0B8   =W97  1B47  1W44  0W16
     40. Medvešek Janez          II 1814 2069 SLO ŠK Zagorje ob Savi           5.5  44.0  47.5  0.83
             (1990)         1B93  0W2   =B81  1B120 =W46  1W57  1B96  =B16  0W12
     41. Marn Jan                MK 1973 2254 SLO ŽŠK Maribor                  5.5  44.0  47.5 -0.39
             (2004)         1W114 1B46  0W18  1B110 =W38  1B119 1W25  0B15  0W13
     42. Vučko Maja              WI 1868 2033 SLO ŠD Kočevje                   5.5  43.5  47.5  0.86
             (1984)         1W99  =B79  1W56  1B9   0W11  0W37  1B80  0B25  1W92
     43. Ivanec Dezider          MK      2107 SLO ŠD Rokada Lendava            5.5  43.5  47.0  0.68
             (1970)         0W23  1B106 =W46  1B122 1W34  1B98  0W12  1B52  0W14
     44. Orehek Špela           WFM 1960 2098 SLO Šahovsko društvo Domžale     5.5  43.0  47.0 -0.11
             (1991)         1W105 1B75  =W9   0B7   1W99  0B38  1W88  0B39  1W84
     45. Gregorič Andraž         II 1603 2120 SLO ŠK Nova Gorica               5.5  43.0  45.5  0.34
             (2007)         1B159 1W98  =W14  0B11  0W15  1B93  0W28  1B79  1W77
     46. Olenik Čampa Rudi       II 1477 2105 SLO Šahovsko društvo Domžale     5.5  43.0  43.5  0.11
             (2007)         1B169 0W41  =B43  1W81  =B40  1W61  =B50  =W29  =B36
     47. Župec Jan                I 2001 2153 SLO ŠK Ig                        5.5  42.5  46.5 -0.89
             (1991)         1W113 1B110 0W4   1B30  0W21  =B82  0W39  1B80  1W88
     48. Petek Peter                     1589 SLO                              5.5  40.0  43.5  3.04
             (1997)         1W31  0B53  0W21  1B172 1W85  0B58  1W75  =B84  1B98
     49. Petek Francka           WM 1809 1875 SLO ŠD Gorenjka Lesce            5.5  38.5  41.5  1.31
             (1951)         1B139 0W6   1B104 1W66  0B24  0W60  =B121 1W119 1B94
     50. Zauchner Markus            1826 1000 AUT                              5.5  35.5  36.5  4.36
             (1983)         0W79  0B99  1W167 1B153 1W103 1B110 =W46  0W14  1B82
     51. Šolmajer Luka           MK 2051 2172 SLO ŠD Rokada Lendava              5  45.5  49.5 -1.20
             (1976)         1B117 1W82  1B68  0W6   0B10  1W70  1B65  0W31  0B32
     52. Šajn Simon              MK 2009 2182 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica      5  44.5  48.5 -1.01
             (1983)         1B108 1W80  0B2   1W82  =B55  1W67  0B3   0W43  =B72
     53. Trussevich Simon        II 1875 2165 SLO ŠK Ljubljana                   5  44.5  47.5 -1.06
             (2004)         1B140 1W48  1B27  0W13  0W12  0B30  1W73  0B57  1W100
     54. Hercog Nuša             WM 1951 2204 SLO Celjski ŠK                     5  44.0  48.0 -1.28
             (2003)         1B118 1W67  0B3   =W59  =B57  1W92  0B30  1W66  0B21
     55. Zupan Gorazd               1700 2003 SLO Ljubljana                      5  43.0  46.0  0.33
             (1991)         1B142 0W27  1B94  1W83  =W52  =B171 0W16  1B74  0B22
     56. Jalovec Igor            II 1155 1998 SLO ŠD Kočevje                     5  43.0  45.0 -0.09
             (2009)         =B24  1W160 0B42  1W77  0B35  1W72  =B68  1W61  0B33
     57. Škrbec Leon             II 1562 2114 SLO ŠK Postojna                    5  43.0  44.0 -0.16
             (2007)         1W168 =B58  1W34  0B14  =W54  0B40  1W99  1W53  0B29
     58. Borišek Anže             I 1963 2048 SLO ŠK Trzin                       5  41.5  45.0 -0.55
             (1985)         1B102 =W57  1B119 0W27  0B67  1W48  =B64  1W60  0B30
     59. Vaupot Luka             II 1586 2041 SLO ŠK Slovenj Gradec              5  41.5  44.5 -0.52
             (2005)         1W150 0B19  1W143 =B54  0W9   =B34  1B89  0W33  1W99
     60. Vičič Mark                 1500 1986 SLO ŠK Nova Gorica                 5  41.0  43.5  0.00
             (2007)         1W156 1B29  0W171 0B28  1W141 1B49  0W23  0B58  1W111
     61. Veskovič Džemal          I 1808 1988 SLO ŠD Mengeš-Trzin                5  40.5  44.5 -0.23
             (1963)         1W111 0B4   1W73  0B71  1W100 0B46  1W86  0B56  1W97
     62. Bajo Tin                 I 1856 2129 SLO ŠD Kočevje                     5  40.5  44.0 -1.01
             (2001)         1B74  1W69  0B5   =W67  0B119 1W91  =B97  1W96  0B27
     63. Torkar Boris            II 1914 1956 SLO ŠD Radovljica                  5  40.0  43.0 -0.06
             (1979)         1W149 0B38  1W116 1B75  0W16  0B32  0B67  1W105 1B96
     64. Battisti Eugenio           1746 1762 ITA ŠK Rimex Ilirska Bistrica      5  40.0  43.0  1.95
             (1942)         1W145 =B25  0W15  0B79  1W124 1B89  =W58  1B108 0W35
     65. Vidmar Klara            IV 1684 2020 SLO ŠK Komenda                     5  40.0  43.0  0.08
             (2002)         1W144 0B12  1W114 0B16  1W117 1B99  0W51  1W111 0B24
     66. Paternoster Janez       II 1443 2034 SLO ŠD Mengeš-Trzin                5  40.0  43.0 -0.99
             (2006)         0W1   1B95  1W141 0B49  1W107 0B31  1W142 0B54  1W109
     67. Dajčman Nikolaj         II 1476 1959 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           5  39.5  42.0  0.99
             (2004)         1W153 0B54  1W144 =B62  1W58  0B52  1W63  =W36  0B34
     68. Kočevar Tugomir          I 1838 1859 SLO ŠD Radovljica                  5  39.0  42.0  1.51
             (1959)         1W130 1B143 0W51  1B103 =W171 0B9   =W56  0W71  1B104
     69. Zidar Jernej            II 1371 2026 SLO ŠK Komenda                     5  38.5  41.0 -0.61
             (2007)         1W155 0B62  1W112 0B34  0W75  1B114 1W103 1B90  0W23
     70. Delost Joško            II 1641 1872 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica      5  38.5  40.5  0.76
             (1962)         1W161 0B14  1W127 0B19  1W129 0B51  1W102 0W27  1B101
     71. Marinč Primož           II 1166 1914 SLO ŠK Ljubljana                   5  38.5  38.5  0.75
             (2008)         0B98  1W154 1B170 1W61  0W19  1B106 0W31  1B68  0W28
     72. Bortolin Bruno             1727 1832 ITA ŠK Rimex Ilirska Bistrica      5  37.5  40.5  1.27
             (1950)         1W137 0B9   1W146 0B38  =W126 0B56  1W124 1B83  =W52
     73. Markun Ožbej            II 1221 1802 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           5  36.0  38.5 -0.52
             (2006)         0B5   1W157 0B61  1W109 0B87  1W139 0B53  1W125 1W106
     74. Bajraktarevič Bajro     II      1764 SLO ŠK Zagorje ob Savi             5  36.0  37.0  1.15
             (1958)         0W62  0B96  1W168 1B112 0W30  1B172 1W85  0W55  1B110
     75. Zlatanovič Marcus       II 1470 1870 SLO ŠD Posočje                     5  34.0  34.0 -0.23
             (2005)         1B148 0W44  1B139 0W63  1B69  0W170 0B48  1W138 1B107
     76. Šimnic Franci           MK 1709 2000 SLO ŠD Radovljica                  5  33.5  36.5 -1.45
             (1968)         1B151 0W13  0B86  1W138 0B97  0B83  1W143 1B102 1W108
     77. Glavač Igor              I 1810 1948 SLO ŠK Milan Majcen Sevnica      4.5  42.0  45.5 -0.18
             (1979)         1W95  0B1   =W124 0B56  1W101 1B81  1W79  0W20  0B45
     78. Ačimovič Dejan           I 1790 2035 SLO ŠD Kočevje                   4.5  41.0  44.0 -0.14
             (1968)         1W147 =B15  0W7   1B124 0W79  1B126 0B22  1W91  0W38
     79. Brglez Milan                    1688 SLO                              4.5  40.5  44.0  2.36
             (1967)         1B50  =W42  0B98  1W64  1B78  0W29  0B77  0W45  1W126
     80. Zlatanovič Srdjan          1594 1822 SLO ŠD Posočje                   4.5  39.0  41.0  0.70
             (1981)         1W162 0B52  1W123 0B29  1W83  =B28  0W42  0W47  1B129
     81. Kozlovič Jernej         II 1296 1887 SLO ŠK Val - Koper               4.5  38.5  41.0 -0.13
             (2009)         0W9   1B137 =W40  0B46  1W122 0W77  0B34  1B155 1W123
     82. Urbanč Suzana           WI 1662 1888 SLO ŠK Brežice                   4.5  38.0  41.0  0.14
             (1969)         1W141 0B51  1W133 0B52  1W94  =W47  0B36  1B126 0W50
     83. Kosanovič Aleksander       1068 1766 SLO Šahovsko društvo Domžale     4.5  38.0  40.5  0.62
             (2006)         0W29  1B156 1W85  0B55  0B80  1W76  =B92  0W72  1B119
     84. Sternig Helmut             1679 1000 AUT                              4.5  37.5  41.0  3.78
             (1941)         0W112 1B130 1W105 0W98  1B86  0B35  1W113 =W48  0B44
     85. Pirkowitsch Franz          1582 1574 AUT                              4.5  37.0  39.0  1.06
             (1976)         1B164 0W8   0B83  1W140 0B48  1W127 0B74  1W118 =B95
     86. Lugarič Kotnik Liam     II 1139 1890 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri    4.5  37.0  39.0 -0.84
             (2008)         0W14  1B161 1W76  0B39  0W84  1B145 0B61  1W139 =W90
     87. Gaertner Ferdinand         1700 1000 AUT                              4.5  37.0  38.0  3.78
             (1955)         1W167 0B16  1W113 0B25  1W73  0B96  0W94  =B133 1W121
     88. Lazarev Vladislav       II 1709 1896 oba ŠK Ljubljana                 4.5  36.5  39.5 -0.38
             (2002)         1W125 0B11  1W129 0B99  =W89  1B123 0B44  1W121 0B47
     89. Hočevar Tim             II 1240 1865 SLO ŠK Postojna                  4.5  36.5  37.5 -0.71
             (2008)         0W16  1B167 0W39  1B143 =B88  0W64  0W59  1B122 1B136
     90. Smolej Žiga             II 1660 1897 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica    4.5  36.0  38.5 -0.31
             (2007)         1B154 0W22  1B108 0W24  0B102 1W133 1B138 0W69  =B86
     91. Kaluža Dominik          II 1320 1889 SLO ŠK Postojna                  4.5  35.5  38.0 -0.26
             (2006)         0W25  1B145 0W29  =B101 1W153 0B62  1W130 0B78  1W133
     92. Bavec Vinko              I 1607 1732 SLO ŠK Loška dolina              4.5  35.0  37.5  0.88
             (1954)         1W158 0B171 0W99  1B127 1W113 0B54  =W83  1B123 0B42
     93. Bavec Uroš              II      1685 SLO ŠK Loška dolina              4.5  34.0  36.5  0.31
             (1980)         0W40  0B103 1W156 =B115 1W128 0W45  1B116 0B106 1W124
     94. Filippovsky Nikita         1123 1649 SLO ŠK Ljubljana                 4.5  34.0  34.0  0.73
             (2005)         0W171 1B158 0W55  1B145 0B82  1W131 1B87  =W170 0W49
     95. Šertelj Nuša Nisa               1676 SLO ŠD Kočevje                   4.5  32.0  34.0 -0.08
             (2010)         0B77  0W66  1B135 0W97  1B164 0W104 1B148 1B128 =W85
     96. Pajek Tjaša            WII 1442 1933 SLO ŠD KRKA Novo mesto             4  45.5  49.5 -0.75
             (2005)         0B2   1W74  1B109 0W10  1B33  1W87  0W40  0B62  0W63
     97. Bobnar Samo             II 1258 1931 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           4  44.5  49.0  0.51
             (2004)         1W35  0B28  0W31  1B95  1W76  =B39  =W62  0W34  0B61
     98. Barič Dušan             MK 2107 2164 SLO ŠD Stari trg ob Kolpi          4  42.5  46.5 -2.74
             (1956)         1W71  0B45  1W79  1B84  0W23  0W43  1B104 0B32  0W48
     99. Belyaletdinov Leonard           1927 SLO ŠK Ljubljana                   4  40.5  44.0 -0.68
             (2013)         0B42  1W50  1B92  1W88  0B44  0W65  0B57  1W120 0B59
    100. Ivanec Janoš           III 1392 1650 SLO ŠD Rokada Lendava              4  38.0  41.0  0.42
             (2008)         0W15  1B147 1W136 0B31  0B61  1W149 0B33  1W140 0B53
    101. Vidmar Jernej              1006 1769 SLO ŠK Ljubljana                   4  38.0  40.0 -0.09
             (2006)         0B33  0W10  1B163 =W91  0B77  1W132 =B120 1B103 0W70
    102. Veber Kolja Tito        II 1074 1850 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri      4  38.0  39.0 -0.56
             (2009)         0W58  1B168 0W30  1B136 1W90  0B26  0B70  0W76  1B142
    103. Štern Urban             II 1408 1983 SLO Celjski ŠK                     4  37.5  40.5 -2.12
             (2004)         0B6   1W93  1B142 0W68  0B50  1W134 0B69  0W101 1B138
    104. Kavčič Bor              II 1284 1799 SLO ŠK Nova Gorica                 4  36.5  39.5 -0.84
             (2005)         0W11  1B125 0W49  1B130 0W106 1B95  0W98  1B142 0W68
    105. Lazareva Yelizaveta    III 1070 1587 LJU ŠK Ljubljana                   4  36.5  38.5 -0.47
             (2009)         0B44  1W165 0B84  0W35  1B125 0W33  1B144 0B63  1W141
    106. Pavicic Anton              1734 1000 AUT                                4  35.5  38.5  3.28
             (1953)         0B109 0W43  1B151 1W134 1B104 0W71  0B108 1W93  0B73
    107. Gregorič Anika          WI 1360 1789 SLO ŠK Nova Gorica                 4  35.5  38.5 -0.36
             (2005)         0W7   1B149 0W120 1B114 0B66  0W122 1B134 1W113 0W75
    108. Markus David           III 1110 1741 SLO ŠK En Passant                  4  35.5  37.5 -0.63
             (2010)         0W52  1B162 0W90  1B144 0W32  1B141 1W106 0W64  0B76
    109. Levanič Anej                    1533 SLO ŠD Ptuj                        4  35.0  38.0  0.66
             (2010)         1W106 0B23  0W96  0B73  0W114 1B150 1W146 1B115 0B66
    110. Mazzini Katarina       III 1517 1927 SLO ŠK Komenda                     4  35.0  37.0 -2.24
             (2003)         1B165 0W47  1B138 0W41  1B142 0W50  0B111 1W127 0W74
    111. Glavač Leo                      1643 SLO ŠK Ljubljana                   4  34.5  38.0  1.17
             (2009)         0B61  =W120 1B118 0W119 =W115 1B117 1W110 0B65  0B60
    112. Bradač Simon           III 1391 1772 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica      4  34.5  36.5 -0.91
             (2006)         1B84  0W17  0B69  0W74  1W160 =B130 0W123 =B117 1B140
    113. Repar Domen             IV 1088 1655 SLO ŠD Kočevje                     4  32.5  35.0 -1.97
             (2010)         0B47  1W135 0B87  1W148 0B92  1W155 0B84  0B107 1W152
    114. Maček Inti             III 1084 1822 SLO ŠK Komenda                     4  32.0  34.0 -1.43
             (2010)         0B41  1W164 0B65  0W107 1B109 0W69  0B125 1W160 1B145
    115. Zupan Ksenija              1379 1546 SLO Ljubljana                      4  32.0  33.5  0.64
             (1964)         0B3   0W139 1B166 =W93  =B111 0W138 1B152 0W109 1B143
    116. Hečimovič Edi          III 1313 1600 SLO ŠD Mengeš-Trzin                4  32.0  32.0  1.17
             (1989)         0B13  1W131 0B63  1W139 0B170 =W140 0W93  =B130 1W147
    117. Halilovič Elma             1162 1723 SLO ŠD Mengeš-Trzin                4  30.5  33.0 -0.96
             (2006)         0W51  0B141 1W158 1B152 0B65  0W111 =B131 =W112 1B139
    118. Šraj Jernej                1058 1565 SLO ŠK Loška dolina                4  26.5  28.5 -1.19
             (2009)         0W54  =B153 0W111 0B160 =W156 1B163 1W145 0B85  1W144
    119. Dajčman Aleksander      II 1469 1919 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         3.5  42.0  45.5 -0.89
             (2004)         1W136 =B34  0W58  1B111 1W62  0W41  0B17  0B49  0W83
    120. Debevec Katarina       WII 1439 1609 SLO ŠD Piran                     3.5  36.0  38.5  1.01
             (1962)         0W4   =B111 1B107 0W40  0B123 1W157 =W101 0B99  =B134
    121. Čurič Enej             III 1200 1673 SLO ŽŠK Maribor                  3.5  36.0  38.0 -0.68
             (2008)         0W12  0B144 1W161 1B147 0W26  1B143 =W49  0B88  0B87
    122. Piskar Rihard           II 1665 1726 SLO ŠD Radovljica                3.5  36.0  38.0  0.45
             (1943)         =B160 1W35  0B37  0W43  0B81  1B107 0W126 0W89  1B157
    123. Beber Anja                      1688 SLO ŠK Postojna                  3.5  35.5  39.0 -0.81
             (2011)         +*174 0W33  0B80  =B128 1W120 0W88  1B112 0W92  0B81
    124. Vičič Maks              II 1247 1840 SLO ŠK Postojna                  3.5  35.5  37.0 -1.68
             (2009)         0B22  1W166 =B77  0W78  0B64  1W153 0B72  1W131 0B93
    125. Lapanje Ajda                    1511 SLO ŠK Komenda                   3.5  34.5  36.5  0.66
             (2007)         0B88  0W104 0B35  1W135 0W105 1B165 1W114 0B73  =B132
    126. Cimperman Teo           II 1269 1954 SLO ŠK Komenda                   3.5  34.0  36.5 -2.76
             (2008)         0B37  0W142 1B157 1W131 =B72  0W78  1B122 0W82  0B79
    127. Potočar Nika           III 1042 1696 SLO ŠK Dolenjske Toplice         3.5  34.0  36.5 -1.60
             (2006)         0B17  1W148 0B70  0W92  1B154 0B85  1W141 0B110 =W135
    128. Cokan Tomaž            III 1388 1737 SLO ŠD Kočevje                   3.5  34.0  36.0 -0.93
             (1962)         0W18  1B152 0B24  =W123 0B93  1W160 =B140 0W95  =W130
    129. Bizjak Alja            III 1123 1503 SLO ŠD KRKA Novo mesto           3.5  33.0  35.5 -0.09
             (2004)         0B8   1W159 0B88  1W154 0B70  0W142 1B151 =W136 0W80
    130. Grišin Lia             III      1755 SLO ŠD Kočevje                   3.5  32.0  34.0 -2.10
             (2007)         0B68  0W84  1B159 0W104 1B162 =W112 0B91  =W116 =B128
    131. Krivec Anton                    1557 SLO                              3.5  30.5  33.0 -0.41
             (1962)         0W39  0B116 1W155 0B126 1W146 0B94  =W117 0B124 1W153
    132. Šertelj Kiani Nia      III 1086 1797 SLO ŠD Kočevje                   3.5  30.5  31.5 -2.59
             (2006)         0W19  1B150 0W32  0B141 0W145 0B101 1W168 1B161 =W125
    133. Hočevar Nick           III 1068 1702 SLO ŠK Postojna                  3.5  30.0  30.0 -0.80
             (2010)         0B36  1W169 0B82  0W170 1B144 0B90  1W147 =W87  0B91
    134. Sefič Lana              WI 1040 1893 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         3.5  29.5  31.5 -3.33
             (2008)         0W34  0B136 1W162 0B106 1W161 0B103 0W107 1B153 =W120
    135. Bizjak Alexei                   1328 SLO ŠD KRKA Novo mesto           3.5  29.5  30.5  1.73
             (2008)         0W30  0B113 0W95  0B125 1W167 0B147 1W163 1B149 =B127
    136. Repar Tadej                     1000 SLO                              3.5  29.0  31.5  2.78
             (1981)         0B119 1W134 0B100 0W102 0B139 1W154 1B149 =B129 0W89
    137. Šolmajer Vito                   1527 SLO                              3.5  24.5  25.5 -1.77
             (2010)         0B72  0W81  0B148 0W162 0B157 =B159 1W167 1W158 1B155
    138. Jelen Luka             III 1013 1699 SLO ŠK Ig                          3  35.5  38.0 -0.64
             (2008)         0W28  1B155 0W110 0B76  1W150 1B115 0W90  0B75  0W103
    139. Krizmanič Maj           IV      1646 SLO ŠD Kočevje                     3  35.5  37.5 -1.20
             (2008)         0W49  1B115 0W75  0B116 1W136 0B73  1W161 0B86  0W117
    140. Vaupot Eliza            WI 1004 1701 SLO ŠK Slovenj Gradec              3  34.0  35.0 -1.74
             (2008)         0W53  0B31  1W150 0B85  1W168 =B116 =W128 0B100 0W112
    141. Levstik Taja                    1493 SLO ŠD Kočevje                     3  33.5  36.5  1.14
             (2010)         0B82  1W117 0B66  1W132 0B60  0W108 0B127 1W151 0B105
    142. Ružič Borut Jan                 1508 SLO ŠK Triglav Krško               3  33.0  36.0  1.27
             (2007)         0W55  1B126 0W103 1B146 0W110 1B129 0B66  0W104 0W102
    143. Kovačec Tilen                   1633 SLO ŠD Ptuj                        3  32.5  35.0 -1.01
             (2010)         1B157 0W68  0B59  0W89  1B148 0W121 0B76  1W154 0W115
    144. Jalovec Janez                   1500 SLO                                3  32.0  34.5 -0.12
             (1982)         0B65  1W121 0B67  0W108 0W133 1B156 0W105 1B146 0B118
    145. Gregorič Ema                    1551 SLO ŠK Nova Gorica                 3  32.0  32.5 -0.43
             (2010)         0B64  0W91  1B169 0W94  1B132 0W86  0B118 1W164 0W114
    146. Jenček Gašper           IV 1136 1471 SLO ŠK Postojna                    3  29.0  31.0 -0.70
             (2010)         0B20  1W163 0B72  0W142 0B131 1W158 0B109 0W144 1B162
    147. Vaupot Kajetan          IV      1632 SLO ŠK Slovenj Gradec              3  28.5  30.5 -2.53
             (2011)         0B78  0W100 1B164 0W121 0B155 1W135 0B133 1W148 0B116
    148. Levstik Miha                    1000 SLO                                3  28.5  29.5  2.28
             (1980)         0W75  0B127 1W137 0B113 0W143 1B167 0W95  0B147 1W161
    149. Čuden Žiga                 1038 1472 SLO ŠK Ig                          3  27.5  29.5 -1.46
             (2009)         0B63  0W107 0B154 1W159 1B158 0B100 0W136 0W135 1B163
    150. Srebrnič Kučer Patrik           1316 SLO ŠK En Passant                  3  26.5  28.0  1.47
             (2011)         0B59  0W132 0B140 1W151 0B138 0W109 1B166 0W152 1B160
    151. Bavec Jakob             IV      1513 SLO ŠK Loška dolina                3  26.5  27.5 -2.59
             (2010)         0W76  0B172 0W106 0B150 1W159 1B168 0W129 0B141 1W164
    152. Timagina Sofia                  1561 SLO ŠD Mengeš-Trzin                3  26.0  26.0 -1.49
             (2011)         0B170 0W128 1B165 0W117 0W172 1B162 0W115 1B150 0B113
    153. Krizmanić Miran                 1000 SLO                              2.5  32.0  34.0  1.36
             (1976)         0B67  =W118 1B160 0W50  0B91  0B124 1W157 0W134 0B131
    154. Vičič Špelca                    1439 SLO ŠK Nova Gorica               2.5  28.5  30.5 -1.71
             (2010)         0W90  0B71  1W149 0B129 0W127 0B136 1W165 0B143 =W156
    155. Škrbec Primož                   1000 SLO Postojna                     2.5  28.5  30.5  1.78
             (1974)         0B69  0W138 0B131 1W163 1W147 0B113 =B160 0W81  0W137
    156. Hofer Alfred                    1000 AUT                              2.5  28.5  30.0  1.78
             (1939)         0B60  0W83  0B93  =W157 =B118 0W144 =B158 =W166 =B154
    157. Jeram Vita                      1500 SLO ŠK Ig                        2.5  27.0  29.5 -1.61
             (2009)         0W143 0B73  0W126 =B156 1W137 0B120 0B153 1W159 0W122
    158. Strnad Kaja                     1414 SLO ŠK Postojna                  2.5  26.5  27.0 -1.39
             (2011)         0B92  0W94  0B117 1W169 0W149 0B146 =W156 0B137 1B166
    159. Kuzma Benjamin                  1349 SLO Medvode                      2.5  25.5  26.0 -0.31
             (2008)         0W45  0B129 0W130 0B149 0B151 =W137 1B169 0B157 1W167
    160. Potočar Lidija                  1500 SLO                                2  29.5  32.0 -1.78
             (1978)         =W122 0B56  0W153 1W118 0B112 0B128 =W155 0B114 0W150
    161. Keber Alen              IV      1438 SLO ŠK Triglav Krško               2  28.0  30.0 -1.34
             (2011)         0B70  0W86  0B121 1W165 0B134 1W164 0B139 0W132 0B148
    162. Marn Evelina                    1344 SLO ŠD Mengeš-Trzin                2  27.0  29.0 -0.61
             (2010)         0B80  0W108 0B134 1B137 0W130 0W152 0B164 1B165 0W146
    163. Brcar Zoja                      1422 SLO ŠK Trebnje BMP                 2  27.0  27.5 -2.75
             (2010)         0W32  0B146 0W101 0B155 1W169 0W118 0B135 1B168 0W149
    164. Sefič Benjamin          IV      1274 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           2  26.0  27.0  0.33
             (2011)         0W85  0B114 0W147 1B167 0W95  0B161 1W162 0B145 0B151
    165. Cimperšek Bart                  1000 SLO                                2  22.5  23.5  0.83
             (2009)         0W110 0B105 0W152 0B161 1B166 0W125 0B154 0W162 1W168
    166. Fridl Alina                     1500 SLO ŠK Ig                        1.5  24.5  25.0 -4.18
             (2009)         0W26  0B124 0W115 0B168 0W165 1B169 0W150 =B156 0W158
    167. Meglič Anže                     1503 SLO                                1  29.0  30.0 -5.48
             (2006)         0B87  0W89  0B50  0W164 0B135 0W148 0B137 1W169 0B159
    168. Daničič Anže                    1007 SLO ŠK Triglav Krško               1  27.5  29.0 -0.15
             (2012)         0B57  0W102 0B74  1W166 0B140 0W151 0B132 0W163 0B165
    169. Jeram Filip                     1000 SLO Ig                             1  21.5  21.5 -0.67
             (2012)         0W46  0B133 0W145 0B158 0B163 0W166 0W159 0B167 +*173
    170. Pečnik Primož           II 1779 1894 SLO ŠK Nova Gorica                 0  39.5  42.5  0.06
             (1984)         1W152 0B18  0W71  1B133 1W116 1B75  0W35  =B94  94 W38
    171. Novak Ksenija          WFM 2025 2096 SLO Celjski ŠK                          ODSTOPIL -0.06
             (1987)         1B94  1W92  1B60  0W3   =B68  =W55  -*172 172B0   0B0 
    172. Novak Biserka          III 1291 1619 SLO ŠK Griže                            ODSTOPIL -0.23
             (1963)         0B27  1W151 0B10  0W48  1B152 0W74  -*171 171B0   0B0 
    173. Veber Mihael                    1000 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri           ODSTOPIL -0.08
             (1977)         0W21  0B0   0B0   0B0   0B0   0B0   0B0   0B0   -*169
    
    Arbiter: Arzenšek Bojan
    WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
    Ig, Slovenija, 23.3.2019, 9 kol svicar
    Igralni cas: 10 minut + 5sek/pot Datoteka: D:/ig19pmvr
    

  • PRIJAVE
    06. februar 2019

    PRIJAVE06. februar 2019
    06. februar 2019

    Spoštovani!

    Vabljeni na tradicionalni Memorialni turnir Vesne Rožič, ki bo potekal v soboto, 23. marca na Igu.

    Prijave zbiramo v naslednjem obrazcu:

    Prijavni obrazec

    Pregled prijav

    Slika vesne

    Spoštovani!

    Vabljeni na tradicionalni Memorialni turnir Vesne Rožič, ki bo potekal v soboto, 23. marca na Igu.

    Prijave zbiramo v naslednjem obrazcu:

    Prijavni obrazec

    Pregled prijav

    Slika vesne