Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Šahovska zveza Slovenije
Slovenian Chess Federation

Šahovska zveza Slovenije
Slovenian Chess Federation



27. ekipno državno prvenstvo SŠ

27. ekipno državno prvenstvo SŠ

27. ekipno državno prvenstvo SŠ

  • Biltena z rezultati in končnim stanjem
    19. marec 2019

    Biltena z rezultati in končnim stanjem19. marec 2019
    19. marec 2019

    Spodaj lahko dostopate do biltenov z rezultati in stanjem:


    Vsem nastopajočim se zahvaljujemo za udeležbo, zmagovalcem pa še posebej čestitamo!

    Končna stanja:

    Dijaki:

    Končno stanje
                                    Rating                              MT    Točke  MedMT  SonnT
      1. Gimnazija Bežigrad         2191.3                                17   21.5    1.0  246.0
           (W 8    3)(W10    3)(B 7    2)(W 4  2.5)(B 9    3)(W 6    2)(B 5    2)       (W 3  2.5)(B 2  1.5)
         1. Tisaj, Domen       2124 2386 + 8. 1 +10. 1 + 7. 1 + 4. 1 + 9. 1 + 6. 1 + 5. 2 = 3. 1 + 2. 1  8.5/9   1.61
         2. Markošek, Maj      1913 2206 + 8. 2 +10. 2 + 7. 2 = 4. 2 + 9. 2 + 6. 2 + 5. 3 + 3. 2 = 2. 2  8.0/9   1.28
         3. Knap, Jaša         1486 1982 + 8. 3 +10. 3 - 7. 3 + 4. 3 + 9. 3 - 6. 3 - 5. 4 + 3. 3 - 2. 3  5.0/9  -1.75
      2. Gimnazija Kočevje          2183.0                                17   21.5    1.0  242.3
           (B10    3)(W 7    2)(B 4    2)(W 9    3)(B 6    2)(W 5    3)(B 3    2)       (B 8    3)(W 1  1.5)
         1. Stevanič, David    1985 2277 +10. 1 - 7. 1 + 4. 1 + 9. 1 = 6. 1 + 5. 2 - 3. 1 + 8. 1 - 1. 1  5.5/9  -0.43
         2. Ačimovič, Sergej   1711 2143 +10. 2 + 7. 2 - 4. 2 + 9. 2 + 6. 2 + 5. 3 + 3. 2 + 8. 2 = 1. 2  7.5/9   1.29
         3. Bajo, Tin          1856 2129 +10. 3 + 7. 3 + 4. 3 + 9. 3 = 6. 3 + 5. 4 + 3. 3 + 8. 3 + 1. 3  8.5/9   0.74
      3. I. gimnazija v Celju       2071.0                                12   18.5    0.0  192.3
           (B 7  1.5)(W 4    2)(B 9    3)(W 6    3)(B 5  1.5)(B 8    3)(W 2    1)       (B 1  0.5)(W10    3)
         1. Amon, Nejc         1991 2326 - 7. 1 + 4. 1 + 9. 1 + 6. 1 - 5. 2 + 8. 1 + 2. 1 = 1. 1 +10. 1  6.5/9   0.12
         2. Brilej, Jaka       2058 2294 + 7. 2 - 4. 2 + 9. 2 + 6. 2 + 5. 3 + 8. 2 - 2. 2 - 1. 2 +10. 2  6.0/9  -1.32
         3. Preložnik, Jure    1367 1593 = 7. 3 + 4. 3 + 9. 3 + 6. 3 = 5. 4 + 8. 3 - 2. 3 - 1. 3 +10. 3  6.0/9   2.96
         4. Kovačič, Gregor       0 1046                                                                 0.0/0
      4. Gimnazija Kranj            2090.3                                11   17.0    0.0  168.3
           (W 5    2)(B 3    1)(W 2    1)(B 1  0.5)(W10    3)(B 7  1.5)(W 8    3)       (W 9    3)(B 6    2)
         1. Rozman, Monika     1901 2178 - 5. 2 - 3. 1 - 2. 1 - 1. 1 +10. 1 - 7. 1 + 8. 1 + 9. 1 + 6. 1  4.0/9  -1.00
         2. Urh, Zala          1951 2285 + 5. 3 + 3. 2 + 2. 2 = 1. 2 +10. 3 + 7. 2 + 8. 2 + 9. 2 + 6. 2  8.5/9   1.23
         3. Čebulj Šifrer, Ožb 1324 1808 + 5. 4 - 3. 3 - 2. 3 - 1. 3 +10. 4 = 7. 3 + 8. 3 + 9. 3 - 6. 3  4.5/9  -0.65
      5. SEŠTG ŠC Novo mesto        1849.7                                10   14.0    0.0  144.0
           (B 4    1)(W 9    2)(B 6  1.5)(B 8    2)(W 3  1.5)(B 2    0)(W 1    1)       (B10    3)(W 7    2)
         1. Janko, Marko       1574 1947                                                                 0.0/0
         2. Kobe, Jure         1454 1825 + 4. 1 + 9. 1 - 6. 1 - 8. 1 + 3. 1 - 2. 1 - 1. 1 +10. 1 - 7. 1  4.0/9   1.57
         3. Kobe, Matic        1323 1777 - 4. 2 - 9. 2 + 6. 2 + 8. 2 - 3. 2 - 2. 2 - 1. 2 +10. 2 + 7. 2  4.0/9   0.96
         4. Kastrevec, Andrej  1250 1769 - 4. 3 + 9. 3 = 6. 3 + 8. 3 = 3. 3 - 2. 3 + 1. 3 +10. 3 + 7. 3  6.0/9   1.30
      6. II. gimnazija Maribor 1    2012.0                                 9   15.5    0.0  147.0
           (B 9    3)(B 8    3)(W 5  1.5)(B 3    0)(W 2    1)(B 1    1)(W10    3)       (B 7    2)(W 4    1)
         1. Gabrijan, Timotej  1593 2127 + 9. 1 + 8. 1 + 5. 2 - 3. 1 = 2. 1 - 1. 1 +10. 1 - 7. 1 - 4. 1  4.5/9  -0.03
         2. Boc, Gregor        1563 1939 + 9. 2 + 8. 2 - 5. 3 - 3. 2 - 2. 2 - 1. 2 +10. 2 + 7. 2 - 4. 2  4.0/9  -0.37
         3. Mohr, Pablo        1713 1970 + 9. 3 + 8. 3 = 5. 4 - 3. 3 = 2. 3 + 1. 3 +10. 4 + 7. 3 + 4. 3  7.0/9   0.36
      7. Gimnazija Novo mesto       2019.3                                 8   15.0    0.0  154.8
           (W 3  1.5)(B 2    1)(W 1    1)(B10    3)(W 8    2)(W 4  1.5)(B 9    3)       (W 6    1)(B 5    1)
         1. Dobrovoljc, Vid    2198 2397 + 3. 1 + 2. 1 - 1. 1 +10. 2 + 8. 1 + 4. 1 + 9. 1 + 6. 1 + 5. 2  8.0/9   1.01
         2. Radež, Miha        1493 1896 - 3. 2 - 2. 2 - 1. 2 +10. 3 - 8. 2 - 4. 2 + 9. 2 - 6. 2 - 5. 3  2.0/9  -2.06
         3. Rudman, Rok        1333 1765 = 3. 3 - 2. 3 + 1. 3 +10. 4 + 8. 3 = 4. 3 + 9. 3 - 6. 3 - 5. 4  5.0/9   0.25
      8. ŠC Postojna                1849.3                                 4    7.0    0.0   39.5
           (B 1    0)(W 6    0)(B10    3)(W 5    1)(B 7    1)(W 3    0)(B 4    0)       (W 2    0)(B 9    2)
         1. Pridigar, Lovro    1683 2116 - 1. 1 - 6. 1 +10. 1 + 5. 2 - 7. 1 - 3. 1 - 4. 1 - 2. 1 + 9. 1  3.0/9  -1.43
         2. Gombač, Matevž     1496 1808 - 1. 2 - 6. 2 +10. 2 - 5. 3 + 7. 2 - 3. 2 - 4. 2 - 2. 2 + 9. 2  3.0/9  -0.25
         3. Mundjar, Aleksande    0 1624 - 1. 3 - 6. 3 +10. 3 - 5. 4 - 7. 3 - 3. 3 - 4. 3 - 2. 3 - 9. 3  1.0/9  -2.30
      9. B - II. gimnazija Maribor  1187.0                                 2    4.5    0.0   22.3
           (W 6    0)(B 5    1)(W 3    0)(B 2    0)(W 1    0)(B10  2.5)(W 7    0)       (B 4    0)(W 8    1)
         1. Rupreht, Leon         0 1513 - 6. 1 - 5. 2 - 3. 1 - 2. 1 - 1. 1 +10. 1 - 7. 1 - 4. 1 - 8. 1  1.0/9  -0.17
         2. Šalkovič, Luka        0 1048 - 6. 2 + 5. 3 - 3. 2 - 2. 2 - 1. 2 +10. 2 - 7. 2 - 4. 2 - 8. 2  2.0/9   1.28
         3. Korotaj, Luka         0 1000 - 6. 3 - 5. 4 - 3. 3 - 2. 3 - 1. 3 =10. 3 - 7. 3 - 4. 3 + 8. 3  1.5/9   0.78
     10. ŠC Ljubljana, SSKŠ         1557.7                                 0    0.5    0.0    2.3
           (W 2    0)(B 1    0)(W 8    0)(W 7    0)(B 4    0)(W 9  0.5)(B 6    0)       (W 5    0)(B 3    0)
         1. Kovačič, Aljaž        0 1538 - 2. 1 - 1. 1 - 8. 1        - 4. 1 - 9. 1 - 6. 1 - 5. 2 - 3. 1  0.0/8  -1.17
         2. Paternoster, Jošt     0 1635 - 2. 2 - 1. 2 - 8. 2 - 7. 1        - 9. 2 - 6. 2 - 5. 3 - 3. 2  0.0/8  -1.96
         3. Velkovrh, Tilen       0 1500 - 2. 3 - 1. 3 - 8. 3 - 7. 2 - 4. 2 = 9. 3        - 5. 4 - 3. 3  0.5/8  -1.61
         4. Kadivec, Jakob        0 1000                      - 7. 3 - 4. 3        - 6. 3                0.0/3  -0.24
    

    Dijakinje:

    Končno stanje
                                    Rating                              MT    Točke  MedMT
      1. ŠC Postojna                2028.5                                 6    6.0    0.0
           (W 6    0)(W 3    2)(B 2    2)(W 5    2)(B 4  1.5)
         1. Hreščak, Ivana     1980 2174 - 6. 1 + 3. 1 + 2. 1 + 5. 1 = 4. 1  3.5/5   0.34
         2. Jereb, Lana        1530 1883 - 6. 2 + 3. 2 + 2. 2 + 5. 2 + 4. 2  4.0/5   1.18
      2. Gimnazija Poljane Ljublja  1916.0                                 6    5.0    0.0
           (W 5    2)(B 4  1.5)(W 1    0)(B 3  1.5)(W 6    0)
         1. Mazzini, Katarina  1517 1927 + 5. 1 = 4. 1 - 1. 1 = 3. 1 - 6. 1  2.0/5   0.14
         2. Faganel, Kaja      1451 1905 + 5. 2 + 4. 2 - 1. 2 + 3. 2 - 6. 2  3.0/5   0.08
      3. Gimnazija Nova Gorica      1886.0                                 2    2.0    0.0
           (W 4  1.5)(B 1    0)(W 6    0)(W 2  0.5)(B 5    2)
         1. Markočič, Špela    1632 2011 + 4. 1 - 1. 1 - 6. 1 = 2. 1 + 5. 1  2.5/5   0.19
         2. Japič, Sabina      1469 1761 = 4. 2 - 1. 2 - 6. 2 - 2. 2 + 5. 2  1.5/5  -0.67
      4. Zavod sv. Stanislava Ljub  1851.0                                 2    3.0    0.0
           (B 3  0.5)(W 2  0.5)(B 5    2)(B 6    0)(W 1  0.5)
         1. Vidmar, Klara      1684 2020 - 3. 1 = 2. 1 + 5. 1 - 6. 1 = 1. 1  2.0/5  -0.35
         2. Krupenko, Katja    1394 1682 = 3. 2 - 2. 2 + 5. 2 - 6. 2 - 1. 2  1.5/5  -0.27
      5. Gimnazija Kranj            1000.0                                 0    0.0    0.0
           (B 2    0)(B 6    0)(W 4    0)(B 1    0)(W 3    0)
         1. Babič, Neja           0 1000 - 2. 1 - 6. 1 - 4. 1 - 1. 1 - 3. 1  0.0/5  -0.32
         2. Ravnik, Vita          0 1000 - 2. 2 - 6. 2 - 4. 2 - 1. 2 - 3. 2  0.0/5  -0.32
    

    Spodaj lahko dostopate do biltenov z rezultati in stanjem:


    Vsem nastopajočim se zahvaljujemo za udeležbo, zmagovalcem pa še posebej čestitamo!

    Končna stanja:

    Dijaki:

    Končno stanje
                                    Rating                              MT    Točke  MedMT  SonnT
      1. Gimnazija Bežigrad         2191.3                                17   21.5    1.0  246.0
           (W 8    3)(W10    3)(B 7    2)(W 4  2.5)(B 9    3)(W 6    2)(B 5    2)       (W 3  2.5)(B 2  1.5)
         1. Tisaj, Domen       2124 2386 + 8. 1 +10. 1 + 7. 1 + 4. 1 + 9. 1 + 6. 1 + 5. 2 = 3. 1 + 2. 1  8.5/9   1.61
         2. Markošek, Maj      1913 2206 + 8. 2 +10. 2 + 7. 2 = 4. 2 + 9. 2 + 6. 2 + 5. 3 + 3. 2 = 2. 2  8.0/9   1.28
         3. Knap, Jaša         1486 1982 + 8. 3 +10. 3 - 7. 3 + 4. 3 + 9. 3 - 6. 3 - 5. 4 + 3. 3 - 2. 3  5.0/9  -1.75
      2. Gimnazija Kočevje          2183.0                                17   21.5    1.0  242.3
           (B10    3)(W 7    2)(B 4    2)(W 9    3)(B 6    2)(W 5    3)(B 3    2)       (B 8    3)(W 1  1.5)
         1. Stevanič, David    1985 2277 +10. 1 - 7. 1 + 4. 1 + 9. 1 = 6. 1 + 5. 2 - 3. 1 + 8. 1 - 1. 1  5.5/9  -0.43
         2. Ačimovič, Sergej   1711 2143 +10. 2 + 7. 2 - 4. 2 + 9. 2 + 6. 2 + 5. 3 + 3. 2 + 8. 2 = 1. 2  7.5/9   1.29
         3. Bajo, Tin          1856 2129 +10. 3 + 7. 3 + 4. 3 + 9. 3 = 6. 3 + 5. 4 + 3. 3 + 8. 3 + 1. 3  8.5/9   0.74
      3. I. gimnazija v Celju       2071.0                                12   18.5    0.0  192.3
           (B 7  1.5)(W 4    2)(B 9    3)(W 6    3)(B 5  1.5)(B 8    3)(W 2    1)       (B 1  0.5)(W10    3)
         1. Amon, Nejc         1991 2326 - 7. 1 + 4. 1 + 9. 1 + 6. 1 - 5. 2 + 8. 1 + 2. 1 = 1. 1 +10. 1  6.5/9   0.12
         2. Brilej, Jaka       2058 2294 + 7. 2 - 4. 2 + 9. 2 + 6. 2 + 5. 3 + 8. 2 - 2. 2 - 1. 2 +10. 2  6.0/9  -1.32
         3. Preložnik, Jure    1367 1593 = 7. 3 + 4. 3 + 9. 3 + 6. 3 = 5. 4 + 8. 3 - 2. 3 - 1. 3 +10. 3  6.0/9   2.96
         4. Kovačič, Gregor       0 1046                                                                 0.0/0
      4. Gimnazija Kranj            2090.3                                11   17.0    0.0  168.3
           (W 5    2)(B 3    1)(W 2    1)(B 1  0.5)(W10    3)(B 7  1.5)(W 8    3)       (W 9    3)(B 6    2)
         1. Rozman, Monika     1901 2178 - 5. 2 - 3. 1 - 2. 1 - 1. 1 +10. 1 - 7. 1 + 8. 1 + 9. 1 + 6. 1  4.0/9  -1.00
         2. Urh, Zala          1951 2285 + 5. 3 + 3. 2 + 2. 2 = 1. 2 +10. 3 + 7. 2 + 8. 2 + 9. 2 + 6. 2  8.5/9   1.23
         3. Čebulj Šifrer, Ožb 1324 1808 + 5. 4 - 3. 3 - 2. 3 - 1. 3 +10. 4 = 7. 3 + 8. 3 + 9. 3 - 6. 3  4.5/9  -0.65
      5. SEŠTG ŠC Novo mesto        1849.7                                10   14.0    0.0  144.0
           (B 4    1)(W 9    2)(B 6  1.5)(B 8    2)(W 3  1.5)(B 2    0)(W 1    1)       (B10    3)(W 7    2)
         1. Janko, Marko       1574 1947                                                                 0.0/0
         2. Kobe, Jure         1454 1825 + 4. 1 + 9. 1 - 6. 1 - 8. 1 + 3. 1 - 2. 1 - 1. 1 +10. 1 - 7. 1  4.0/9   1.57
         3. Kobe, Matic        1323 1777 - 4. 2 - 9. 2 + 6. 2 + 8. 2 - 3. 2 - 2. 2 - 1. 2 +10. 2 + 7. 2  4.0/9   0.96
         4. Kastrevec, Andrej  1250 1769 - 4. 3 + 9. 3 = 6. 3 + 8. 3 = 3. 3 - 2. 3 + 1. 3 +10. 3 + 7. 3  6.0/9   1.30
      6. II. gimnazija Maribor 1    2012.0                                 9   15.5    0.0  147.0
           (B 9    3)(B 8    3)(W 5  1.5)(B 3    0)(W 2    1)(B 1    1)(W10    3)       (B 7    2)(W 4    1)
         1. Gabrijan, Timotej  1593 2127 + 9. 1 + 8. 1 + 5. 2 - 3. 1 = 2. 1 - 1. 1 +10. 1 - 7. 1 - 4. 1  4.5/9  -0.03
         2. Boc, Gregor        1563 1939 + 9. 2 + 8. 2 - 5. 3 - 3. 2 - 2. 2 - 1. 2 +10. 2 + 7. 2 - 4. 2  4.0/9  -0.37
         3. Mohr, Pablo        1713 1970 + 9. 3 + 8. 3 = 5. 4 - 3. 3 = 2. 3 + 1. 3 +10. 4 + 7. 3 + 4. 3  7.0/9   0.36
      7. Gimnazija Novo mesto       2019.3                                 8   15.0    0.0  154.8
           (W 3  1.5)(B 2    1)(W 1    1)(B10    3)(W 8    2)(W 4  1.5)(B 9    3)       (W 6    1)(B 5    1)
         1. Dobrovoljc, Vid    2198 2397 + 3. 1 + 2. 1 - 1. 1 +10. 2 + 8. 1 + 4. 1 + 9. 1 + 6. 1 + 5. 2  8.0/9   1.01
         2. Radež, Miha        1493 1896 - 3. 2 - 2. 2 - 1. 2 +10. 3 - 8. 2 - 4. 2 + 9. 2 - 6. 2 - 5. 3  2.0/9  -2.06
         3. Rudman, Rok        1333 1765 = 3. 3 - 2. 3 + 1. 3 +10. 4 + 8. 3 = 4. 3 + 9. 3 - 6. 3 - 5. 4  5.0/9   0.25
      8. ŠC Postojna                1849.3                                 4    7.0    0.0   39.5
           (B 1    0)(W 6    0)(B10    3)(W 5    1)(B 7    1)(W 3    0)(B 4    0)       (W 2    0)(B 9    2)
         1. Pridigar, Lovro    1683 2116 - 1. 1 - 6. 1 +10. 1 + 5. 2 - 7. 1 - 3. 1 - 4. 1 - 2. 1 + 9. 1  3.0/9  -1.43
         2. Gombač, Matevž     1496 1808 - 1. 2 - 6. 2 +10. 2 - 5. 3 + 7. 2 - 3. 2 - 4. 2 - 2. 2 + 9. 2  3.0/9  -0.25
         3. Mundjar, Aleksande    0 1624 - 1. 3 - 6. 3 +10. 3 - 5. 4 - 7. 3 - 3. 3 - 4. 3 - 2. 3 - 9. 3  1.0/9  -2.30
      9. B - II. gimnazija Maribor  1187.0                                 2    4.5    0.0   22.3
           (W 6    0)(B 5    1)(W 3    0)(B 2    0)(W 1    0)(B10  2.5)(W 7    0)       (B 4    0)(W 8    1)
         1. Rupreht, Leon         0 1513 - 6. 1 - 5. 2 - 3. 1 - 2. 1 - 1. 1 +10. 1 - 7. 1 - 4. 1 - 8. 1  1.0/9  -0.17
         2. Šalkovič, Luka        0 1048 - 6. 2 + 5. 3 - 3. 2 - 2. 2 - 1. 2 +10. 2 - 7. 2 - 4. 2 - 8. 2  2.0/9   1.28
         3. Korotaj, Luka         0 1000 - 6. 3 - 5. 4 - 3. 3 - 2. 3 - 1. 3 =10. 3 - 7. 3 - 4. 3 + 8. 3  1.5/9   0.78
     10. ŠC Ljubljana, SSKŠ         1557.7                                 0    0.5    0.0    2.3
           (W 2    0)(B 1    0)(W 8    0)(W 7    0)(B 4    0)(W 9  0.5)(B 6    0)       (W 5    0)(B 3    0)
         1. Kovačič, Aljaž        0 1538 - 2. 1 - 1. 1 - 8. 1        - 4. 1 - 9. 1 - 6. 1 - 5. 2 - 3. 1  0.0/8  -1.17
         2. Paternoster, Jošt     0 1635 - 2. 2 - 1. 2 - 8. 2 - 7. 1        - 9. 2 - 6. 2 - 5. 3 - 3. 2  0.0/8  -1.96
         3. Velkovrh, Tilen       0 1500 - 2. 3 - 1. 3 - 8. 3 - 7. 2 - 4. 2 = 9. 3        - 5. 4 - 3. 3  0.5/8  -1.61
         4. Kadivec, Jakob        0 1000                      - 7. 3 - 4. 3        - 6. 3                0.0/3  -0.24
    

    Dijakinje:

    Končno stanje
                                    Rating                              MT    Točke  MedMT
      1. ŠC Postojna                2028.5                                 6    6.0    0.0
           (W 6    0)(W 3    2)(B 2    2)(W 5    2)(B 4  1.5)
         1. Hreščak, Ivana     1980 2174 - 6. 1 + 3. 1 + 2. 1 + 5. 1 = 4. 1  3.5/5   0.34
         2. Jereb, Lana        1530 1883 - 6. 2 + 3. 2 + 2. 2 + 5. 2 + 4. 2  4.0/5   1.18
      2. Gimnazija Poljane Ljublja  1916.0                                 6    5.0    0.0
           (W 5    2)(B 4  1.5)(W 1    0)(B 3  1.5)(W 6    0)
         1. Mazzini, Katarina  1517 1927 + 5. 1 = 4. 1 - 1. 1 = 3. 1 - 6. 1  2.0/5   0.14
         2. Faganel, Kaja      1451 1905 + 5. 2 + 4. 2 - 1. 2 + 3. 2 - 6. 2  3.0/5   0.08
      3. Gimnazija Nova Gorica      1886.0                                 2    2.0    0.0
           (W 4  1.5)(B 1    0)(W 6    0)(W 2  0.5)(B 5    2)
         1. Markočič, Špela    1632 2011 + 4. 1 - 1. 1 - 6. 1 = 2. 1 + 5. 1  2.5/5   0.19
         2. Japič, Sabina      1469 1761 = 4. 2 - 1. 2 - 6. 2 - 2. 2 + 5. 2  1.5/5  -0.67
      4. Zavod sv. Stanislava Ljub  1851.0                                 2    3.0    0.0
           (B 3  0.5)(W 2  0.5)(B 5    2)(B 6    0)(W 1  0.5)
         1. Vidmar, Klara      1684 2020 - 3. 1 = 2. 1 + 5. 1 - 6. 1 = 1. 1  2.0/5  -0.35
         2. Krupenko, Katja    1394 1682 = 3. 2 - 2. 2 + 5. 2 - 6. 2 - 1. 2  1.5/5  -0.27
      5. Gimnazija Kranj            1000.0                                 0    0.0    0.0
           (B 2    0)(B 6    0)(W 4    0)(B 1    0)(W 3    0)
         1. Babič, Neja           0 1000 - 2. 1 - 6. 1 - 4. 1 - 1. 1 - 3. 1  0.0/5  -0.32
         2. Ravnik, Vita          0 1000 - 2. 2 - 6. 2 - 4. 2 - 1. 2 - 3. 2  0.0/5  -0.32
    

  • Seznam prijavljenih ekip
    14. marec 2019

    Seznam prijavljenih ekip14. marec 2019
    14. marec 2019

    Na naslednji povezavi si lahko ogledate seznam prijavljenih ekip:

    1. EKIPNO DRŽ. PRV. SŠ ZA DIJAKINJE 2018/19: SEZNAM EKIP

    2. EKIPNO DRŽ. PRV. SŠ ZA DIJAKE 2018/19: SEZNAM EKIP

    Na naslednji povezavi si lahko ogledate seznam prijavljenih ekip:

    1. EKIPNO DRŽ. PRV. SŠ ZA DIJAKINJE 2018/19: SEZNAM EKIP

    2. EKIPNO DRŽ. PRV. SŠ ZA DIJAKE 2018/19: SEZNAM EKIP